Sosyal Medyada Biz}

69 TL – Kameralı Su Kaçağı Tespiti Eyüp

69 TL – Kameralı Su Kaçağı Tespiti  Eyüp

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Eyüp artık kırmaya dökmeye son veriyoruz ve evinizde hiç bir yer kırılmadan su kaçağı tespiti yapmaktayız. Bildiğiniz gibi önceden evinizin her yeri kırılır ve su kaçağına ulaşana kadar evde kırılmadık yer kalmazdı şimdi ise su kaçağı bulma işlemleri termal kamera ve akustik ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Aklınıza gelen bir kaç soru olabilir tabi ki bu cihazlar nasıl su kaçağını ulur acaba diye düşünmektesiniz. Şimdi biraz tarif edelim tarif ettikten sonra videolarımız dan veya youtube de huzur tesisat diye aratıp oradan da video çekimlerimizi izleyebilirsiniz.

Eyüp Kameralı Su Kaçağı Tespiti şu şekilde yapılmaktadır. Öncelikle evinizde ki tesisatlar bağımsız olarak ayrılır. Sıcak suda mı yoksa soğuk suda mı kaçak var buna bakılır. Hangi tesisat da kaçak var ise ona göre kaçak arama işlemi başlatılır. Termal kamera ve akustik ses dinleme cihazımız ile su kaçağının yerini noktasal olarak tespit etmekteyiz. Bundan sonra ki işlemler bildiğiniz üzere kırıp onarımını yapmaktır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Eyüp Bunlardan önemli olarak tabi ki şunu söyleyebiliriz. Cihaz ne kadar bu işte önemli ise bu cihazları kullanabilmek de bunun kadar önem arz etmektedir. Huzur tesisat diğer firmalardan farklı olarak en az 2 yıl tecrübeli elemanlar ile çalışmaktayız. Evinizi evimiz olarak benimseriz ve sizi mağdur etmeden zamanında servis vererek işimizi temiz bir şekilde yapıp teslim ederiz. Sizlerde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

10 Aralık 2005
2.245 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN