Sosyal Medyada Biz}

69 TL – Kırmadan Su Kaçağı Bulma Kavacık

69 TL – Kırmadan Su Kaçağı Bulma Kavacık

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Kavacık artık son teknoloji ürünleri olan termal kamera ve akustik ses dinleme cihazları ile kırmaya dökmeye son veriyoruz. Önceleri bildiğiniz gibi eviniz de su kaçağı olduğu zaman kırılmadık yer kalmaz ve eviniz inşaat haline dönerdi. Evinizde ki su kaçaklarını artık problem etmenize ve acaba neresi kırılacak diye düşünmenize gerek yok siz arayın biz probleminizi çözelim. Öncelikle kafanıza takılan bir kaç sorunun cevabını açıklayalım. Su Kaçağını bu cihazlar nasıl bulur. Gerçekten su kaçağını kırmadan bulan cihaz var mı? Su Kaçağını bulduktan sonra tamirini yapıyor musunuz. Bu sorularınıza videolar kısmından izleyeceğiniz video larda yardımcı olacaktır. Youtube de Huzur Tesisat olarak aratıp izleyebilirsiniz. Biraz açıklık getirelim…

Kavacık Kırmadan Su Kaçağı Bulma şu şekilde yapılmaktadır. Öncelikle evinizde ki tesisatlar bağımsız olarak ayrılır. Sıcak suda mı yoksa soğuk suda mı kaçak var buna bakılır. Hangi tesisat da kaçak var ise ona göre kaçak arama işlemi başlatılır. Termal kamera ve akustik ses dinleme cihazımız ile su kaçağının yerini noktasal olarak tespit etmekteyiz. Bundan sonra ki işlemler bildiğiniz üzere kırıp onarımını yapmaktır.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Kavacık Bunlardan önemli olarak tabi ki şunu söyleyebiliriz. Cihaz ne kadar bu işte önemli ise bu cihazları kullanabilmek de bunun kadar önem arz etmektedir. Huzur tesisat diğer firmalardan farklı olarak en az 2 yıl tecrübeli elemanlar ile çalışmaktayız. Evinizi evimiz olarak benimseriz ve sizi mağdur etmeden zamanında servis vererek işimizi temiz bir şekilde yapıp teslim ederiz. Sizlerde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

23 Temmuz 2007
2.596 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN