Sosyal Medyada Biz}

69 TL – Su Kaçağı Sancaktepe

69 TL – Su Kaçağı Sancaktepe

Su Kaçağı Sancaktepe bildiğiniz üzere önceden evinizde su kaçağı olduğu zaman eyvah evim kırılıp dökülecek her yer batacak diye düşünüyordunuz. Artık son teknoloji ürünleri ile kırmaya dökmeye son veriyoruz. Aklınıza illaki sorular takılacaktır. Nasıl bulunuyor? Bulduktan sonra tamir yapıyor musunuz? Su kaçağı nasıl bulunur anlatalım öncelikle.

Sancaktepe Su Kaçağı konusunda öncelikle evinizde iki adet boru vardır soğuk ve sıcak su borusu bu boruların testini yapıp soğuk suda mı yoksa sıcak suda mı kaçak var buna bakıyoruz hangi boruda kaçak varsa o boru üstünde yoğunlaşarak termal kamera veya akustik ses dinleme cihazı ile su kaçağı araması yapıp yerini noktasal olarak bulup ondan sonra da kaçağın olduğu bölgeyi kırıp onarım işlemini yapmaktayız.

Su Kaçağı Sancaktepe Bunlardan önemli olarak tabi ki şunu söyleyebiliriz. Cihaz ne kadar bu işte önemli ise bu cihazları kullanabilmek de bunun kadar önem arz etmektedir. Huzur tesisat diğer firmalardan farklı olarak en az 2 yıl tecrübeli elemanlar ile çalışmaktayız. Evinizi evimiz olarak benimseriz ve sizi mağdur etmeden zamanında servis vererek işimizi temiz bir şekilde yapıp teslim ederiz. Sizlerde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

05 Temmuz 2005
2.446 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN