Sosyal Medyada Biz}

69 TL – Su Tesisat Kaçak Bulma Samandıra

69 TL – Su Tesisat Kaçak Bulma Samandıra

Su Tesisatı Kaçak Bulma Samandıra de bildiğiniz üzere önceleri evinizin tesisatında bir kaçak olduğunda eyvah evim kırılacak dökülecek inşaat haline dönecek diye düşünürdünüz şimdi artık bunları sizin yerinize düşünen bir firmanız var su kaçağı bulma ve tesisatınızı en az hasar ile onarma konusunda uzmanlaşmış firmamız siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Samndıra Su Tesisatı Kaçak Bulma konusunda illa ki kafanıza bir kaç soru vardır. Su kaçağı tespitini nasıl yapıyorsunuz? Bu cihazlar kesin olarak su kaçağını bulur mu? Bu cihazlar nasıl çalışır ? Su kaçağını bulduktan sonra tamirini yapıyor musunuz?

Su Kaçağı Samandıra öncelikle son teknolojik cihaz olan termal kamera ve akustik ses dinleme cihazı ne işe yarar biraz bahsedelim ki sizlerde nasıl su kaçağını bulduğumuzu bilirsiniz. Akustik ses dinleme cihazı dediğimiz dinleme cihazımız şöyle ki boru da bir patlak olduğu zaman çıkardığı bir ses vardır bunu kulakla duymamız mümkün değildir. Çünkü fayans yada parkenin altından geçmektedir borular. Bu cihazımız da kulakla duyamadığımız ses dalgalarının frekansını yükselterek kulaklık vasıtası ile bizim duymamıza olanak sağlar ve bu sayede su kaçağını tespit etmiş oluruz. Termal kamera ise isminden de anlaşıldığı üzere ısıya duyarlı bir cihazdır sıcak su borusunda olan kaçakları ısı vasıtasıyla yani su kaçağının olduğu yerde yoğunluk yaparak bulmamızı sağlamaktadır. Bu şekilde su kaçaklarını bulmaktayız.

Su Kaçağı Bulma Samandıra kesin olarak su kaçağı bulunur mu? sorusuna ise şu şekilde söylemeliyim ki 100 de 1 lik bir ihtimal bulamama ihtimalimiz bulunmaktadır. Bunlara etken ise borular 60-70 cm alttan gidiyor veya fayans üstüne eski parke onun üstüne yeni parke yani 3 kat olan yerlerde bulmamız biraz sıkıntı olabilmektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Samandıra arızayı bulduktan sonra onarımını kendimiz yapmaktayız ki dairede başka bir kaçak olup olmadığından emin olalım. Yakınınız tesisatçı hatta kendiniz dahi tesisatçı olsanız biz huzur tesisat olarak arızayı tespit ettikten sonra onarımını kendimiz yapmaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz uzman kadromuz ile her an hizmetinizdeyiz. Sizlerde bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz!!!

27 Temmuz 2000
2.321 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN