Sosyal Medyada Biz}

Bakırköy Petek Temizliği, Bağcılar Petek Temizliği

Bakırköy Petek Temizliği, Bağcılar Petek Temizliği

Bakırköy ve bağcılar çevresinde petek temizliği hizmetimiz vardır. hizmetlerimiz son derece kalitelidir ve temel ilkemiz müşteri memnuniyetidir. Peteklerin her yıl en az bir kere temizlenmeye ihtiyaçları vardır. Eğer peteklerimiz için gerekli bakımı yapmazsak peteklerimizin dayanıklılığı giderek azalır ve kullanım süresi kısalır. U yüzden petek bakımını düzenli olarak yaptırmamız gerekir. Petek temizleme makinesi yardımı ile gerçekleştirilen temizlik işlemlerimiz son derece titizlikle yapılır.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği işlemini gerçekleştirmek için öncelikle petek temizliği makinesi içerisinde yer alan boruları uygun şekilde yerleştirmek gerekir. Petek temizleme makinasının boruları uygun şekilde yerleştirildikten sonra peteğin içerisinde yer alan kirli suyun akıtılması sağlanır. Su akıtıldıktan sonra makineye en yakın çeşme açılır ve temiz suyun peteklerin içerisine girmesi sağlanır. İşte tam bu sırada petek ilacı temiz suya karıştırılarak petek borularının içerisinde dolaşması sağlanır. Petek içerisinde dolaşan ilaçlı su peteğin içerisinde birikmiş olan kiri ve pası söküp atar.

Petek Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Petek bakımı bir sene içerisinde en az 1 kez yapılması gerekir. Eğer petek temizliği zamanında yapılmamışsa ya da uzun süredir temizlik işlemi yapılmamışsa peteğiniz sizi uyarmaya başlar

  • Kombi filtresi sürekli tıkanır
  • Isı yüksek olduğu halde ısıtmaz
  • Son petek asla ısınmaz
  • Peteklerin altı ısınmaz

Eğer bu durumlar sizin peteğinizde de yaşanıyorsa peteğinizin bakım zamanı gelmiş demektir. Petek temizleme konusunda uzaman olan kişiler sayesinde peteklerinizi temizlemek artık eskisinden çok daha kolay.

Petek Temizliği Neden Yapılır?

Petek temizliğinin yapılmasının en büyük sebebi peteklerin kir yüzünden ortamı istenilen derecede ısıtamamasıdır. Petek bulunduğu ortamı yeterli derecede ısıtamayınca kombinin ayarı yükseltilir ama alınan sıcaklık yine yeterli değildir. bu yüzden hem faturalar cebinizi yakar hem de hastalıklardan kurtulamazsınız. Petek temizliğini düzenli olarak yaptırarak hem istediğiniz biçimde ısınabilir hem de cebinizi koruyabilirsiniz. Petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı sayesinde borularınızda ve peteklerinizde gerçekleştireceğiniz temizlikten oldukça çok memnun olacaksınız. Temizlik işlemleri düşünüldüğünden daha kolay ve çabuk bitirilir.

25 Ekim 2018
541 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN