Sosyal Medyada Biz}

Banyodaki Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Banyodaki Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Huzur tesisat çeşitli tesisat işleriniz ve benzeri diğer işlemleriniz için uzunca bir süreden beri siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekte. Huzur tesisat kuruluşundan bu ana kadar pek çok hizmet vermiş olup, vermiş olduğumuz tüm işlemler için de her seferinde en iyi yorumlara layık görüldük! Müşteri memnuniyetini esas olarak yapmış olduğumuz işlemlerimizde son derece hassas ve titiz davranıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetler için son model teknolojik cihazlar kullanıyor ve sorunları temelinden kesin bir şekilde çözüyoruz. Kullanmış olduğumuz cihazlar için bütün ekibimiz eğitimli ve belgeli olup, yapmış olduğumuz işlerin arkasındayız. Öyle ki bu doğrultuda da vermiş olduğumuz hizmetler tarafımızdan garantilidir. 7 gün, 24 saat dilediğiniz zaman tarafımıza iletişim numaralarımızdan ulaşmanız halinde, nerede olursanız olun uzman ekibimizi sizler için gönderiyoruz. Alanında en iyisi olan Huzur Tesisat ile tesisat işlerinizi güvenle bizlere teslim edebilir ve en etkili sonuçlarla karşılaşabilirsiniz!

Banyoda neden su kaçağı olur?

Banyoda su kaçağı olmasının birkaç nedeni olabilir. Banyo tesisatlarında kullanılmakta olan boruların bakır ve benzeri malzemelerden yapılması durumunda belirli bir süre sonra borularda yıpranma ve aşınma gibi durumlar gerçekleşebilir. Bu durum su kaçağının yaşanmasına sebep olur. Sıkça karşılaştığımız diğer bir sebep ise, mekanınıza gelen şebeke sularının yüksek bir basınçla gelmesi, borularınızın patlamasına neden olabilirken beraberinde de su kaçağı yaşanması kaçınılmaz olur. Banyolarınızda gerçekleşebilecek olan su kaçağı durumlarında endişe etmenize gerek yok. Öyle ki Huzur Tesisat’a iletişim numaralarımızda ulaşmanız halinde tarafınıza kısa sürede bir ekip gönderilir ve su kaçağının temeli saptandıktan hemen sonra işlemler gerçekleştirilir. Su kaçağını tespit ederken son teknoloji cihazlar ve kalite standartlarına uygun malzemeler kullanmaktayız. Profesyonel ekimiz ile bu tarz yaşadığınız sorunları en kısa sürede ve garantili bir şekilde çözüyoruz. Sizler de dilediğiniz zaman su kaçağı için bizlere ulaşabilirsiniz!

Banyodaki su kaçağı nasıl tespit edilir?

Bazı tesisatçılar su kaçağının net noktalarını öğrenebilmek adına kırma, dökme gibi işlemler yapmaktadır. Bizler Huzur Tesisat olarak son teknoloji profesyonel cihazlarımız ve uzman ekibimizle herhangi bir kırma dökme işlemi yapmadan sorunun temelini tespit ediyor ve sizleri bu dertten kurtarıyoruz! Banyo alanınızda gerçekleşen su kaçağı durumlarınızda akustik dinleme cihazlarımız ve termal kameralarımız ile kaçağın temel noktasını tespit ediyor ve gerekli işlemlere en kısa süre içerisinde başlıyoruz. Bu tarz durumlarda 1-2 saat içerisinde durumun ciddiyetine göre işlemlerimizi tamamlıyor ve de garantili bir şekilde teslim ediyoruz. Kaçağın yerinin tespit edilmesi durumunda boruda delinme ya da patlama gibi sorunlar mevcutsa tesisatın değiştirilmesi gerekmektedir. Su kaçağı sorununuz için tarafımıza dilediğiniz zaman ulaşarak gerekli bilgileri bizlerle paylaşmanız halinde sorununuzu en kısa süre içerisinde en avantajlı fiyatlar ile çözeceğimizden emin olabilirsiniz!

 

25 Ocak 2019
1.436 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN