Sosyal Medyada Biz}

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

İşyerlerinde ve evlerde birçok kişinin sorunu su tesisatlarında oluşan arızalar ve buna bağlı olarak ortaya çıkan sıkıntılardır. Tesisat ve boruların düzenli bakımı yapılmadığı taktirde su kaçağı sorunuyla karşılaşmak kaçınılmazdır. Çoğu zaman gözle görülen bir problem olmadığından ötürü, bu sorunu yaşayan kişilerin müdahale etme şansı da oldukça azdır. Genel olarak bu sorun kendini belli etmeye başladıktan sonra kötü kokular ve kötü görüntüler olacak şekilde varlığını hissettirir.

Su Kaçağında En Sık Karşılaşılan Problemler

Su faturalarında yaşanan artışlar, komşulardan gelen şikayetler, duvarlardaki kabarma ve sararmalar, su kaçağı problemlerinde en sık karşılaşılan problemlerdir. Ufak bir kaçak nokta bulmak için fayans veya duvarların kırılması artık tamamen şehir efsanesi olsa da, günümüzde hale teknik gelişmeleri takip etmeyen firmalar tarafından da hala uygulanmaktadır. Gider ve tesisat sistemlerinde yüksek teknolojiye sahip olan dinleme ve görüntüleme cihazlar sayesinde su kaçağı bulma mümkündür. Sektörde uzun süre hizmet veren ve eğitimli personellerden oluşan firmaların tercih edilmemesi, ilerleyen zamanlarda hayal kırıklıkları yaşanmasına sebep olacaktır.

Su Kaçağı Tespiti

Boş yere harcanan paralar ve boşa geçen zaman kalıcı çözümler alınmamasına sebep olabilir. Bu durum müşterilerine karşı bu işi layığıyla yapan firmaları da zan altında bırakabiliyor. Bütün bunlara ek olarak teknolojik yenilikler gibi birçok olanak sağlayan su tesisatçılarına ve bu sorunları yaşayan müşterilere de kolaylık sağlıyor.

Firmamız su kaçağı tespiti ve sonrasında tamir için fayanslarınıza ve duvarlarınıza zarar gelmemesi açısından, fayans sökme makinesiyle çalışıyor. Fayanslar sağlam olarak çıkartılarak, su kaçağı tamiri işlemi sağlandıktan sonra fayansları aynı şekilde yerine koyarak, sizleri fayanslarınızı değiştirmekten kurtarıyoruz.

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Özellikle son yıllarda oldukça gündemde olan termal kamera ile su kaçağı bulma işlemi, özellikle merkezi sistem ısıtmalarında ve kalorifer tesisatlarında oldukça tercih ediliyor. Çünkü termal kameralar ısıya duyarlı olarak çalışıyor.

Müşteri memnuniyetini esas alarak, her işi zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştiren firmamız su kaçakları bulma konusunda teknolojik cihazlarla hizmet sağlıyor. Zaman tasarrufu sağlayan termal kameralar sayesinde, sıcak su tespitiyle tadilat çalışmalarına gerek kalmandan gizli su kaçaklarını, dışarıdan rutubet alan bölgeleri, bina yalıtımındaki problemleri ve küf tutmuş yerleri anında görüntülüyor.

01 Ekim 2002
1.021 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN