Sosyal Medyada Biz}

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Yılların vermiş olduğu deneyimle su tesisatlarınızda oluşan sorunlara yönelik hizmet veren firmamız montaj ve tesisat tamiri konusunda profesyonel çalışanlarıyla hizmet vermeye devam ediyor. En güncel ve teknolojik yöntemleri kullanarak profesyonel faaliyet gösteriyor. Banyo gideri, mutfak gideri ve tıkalı tuvalet açma konusunda hizmet veren firmamız, robot makineler sayesinde su kaçağı olan yeri noktasal olarak tespit ederek, tamir ve çözüm işlemlerini garantili bir şekilde sunuyor.

Su Tesisat Servisi

Eski zamanlarda kullanılan yöntemlerle su sızıntıları ve su kaçağı bulma işlemi neredeyse imkansızdı. Sızıntının gözle görülen yeri başlangıç noktası olarak görülür ve oradan başlanarak borunun geçmiş olduğu bütün bölge kaçak nokta bulunana kadar kırılırdı. Bu yapılan işlem sonrasında da hem büyük bir maddi zarar ve hem de zaman kaybı yaşanırdı.

Bütün bunlara gerek kalmadan son teknolojik araç ve gereçler sayesinde sorunu tespit eden ve çözüme kavuşturan firmamız en usta eller ve profesyonel personellerle çalışıyor. Tespitin en doğru şekilde yapılması tecrübe gerektiren bir iştir. Kırmadan su sızıntısı ve su kaçağı tespiti yapmak, temiz ve atık su borularında yapılacak olan oldukça önemli bir iştir. İş sahasında herhangi bir kırma işlemi yapılamasından ötürü vakit kaybı ve maddi hasar da yaşanmıyor.

Kamera Sistemleri

Sadece temiz olan boruların değil, pimaş atık su kontrollerinin tespiti de kamera sistemleri tarafından yapılıyor. Birçok firmada olmayan termal kameralar sayesinde kombi su kaçakları da kontrol ediliyor. Kırıp dökmeden robotla su kaçağı tespiti, kombi ve petek temizliği, su kaçağı bulma ve lavabo tıkanıklık hizmeti veren firmamız tesisat arızalarında ve montaj işlerinde de en modern yöntemlerle sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Son Teknoloji Cihazlar

Su kaçağı bulma işlemi kırıp dökmeden ve teknolojik araçlardan faydalanarak yapılan bir tespit işlemidir. Bu işlem ustalık gerektirmesinin yanı sıra bilgisayar ve kameralı araçlar da gerektiriyor.

Tıkanmış olan klozet giderleri, küvet giderleri, lavabolar ve pimaş borularını kameralı görüntüleme sistemiyle görüntülüyoruz. Ayrıca sifon ve musluk tamirlerini de en güvenilir sistemlerle yapıyoruz. Oluşan bütün arızaları en özel cihazlarla tamir etmekle birlikte, su kaçakları ve tıkanıklık açma hizmetini de konforlu bir şekilde veren firmamız, pimaş borularının içini görüntüleyen kamera sistemleri sayesinde tıkanıklığın sebebini, yerini ve su kaçağı olan boruları kolayca tespit ediyor.

30 Eylül 2002
1.333 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN