Sosyal Medyada Biz}

Cihazlarda Su Kaçağı Tespiti

Cihazlarda Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı günümüzde büyük bir sorun olmaktan çıktı. Gelişen teknoloji sayesinde su kaçaklarının tespit edilmesi eski yöntemlerden farklı olarak ev ve iş yeri sahiplerini zorlamadan, ek masrafa neden olacak kırma işlemleri yapılmadan daha hızlı ve kolay şekilde çözülmektedir. Firmamız bünyesinde bu alanda uzman ekibimiz ve son model cihazlarımızla su kaçakları tespit işleminde evlerde ya da iş yerlerinde kırma işlemi yapmadan, hızlı ve kolay yöntemlerimizle tarama işlemini yaparak tüm kaçakların yerini tespit edip, onarım süreçlerinde sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Su Kaçağı Tespit Edilme Süreci

Evde ya da iş yerlerinde meydana gelen su kaçakları can sıkıcı olabilmektedir. Sizden ya da üst komşunuzdan kaynaklı olabilecek bu duruma çözüm bulunması gerekir. Önemsenmeyecek bir problem olmadığını belirtmemiz gerekmektedir.  Su kaçakları anında tespit edilmediği taktirde mevcut sorun daha da ileri gidebilir ve sızıntı olan borularda çatlak bölgelerde genişlemeler oluşarak boruların komple değişmesine kadar sorun büyüyebilir. Bu nedenle su kaçı sorunu yaşayanların bizlerden anında yardım istemesi gerekmektedir.

Ev Ve İş Yerinde Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Gelelim en merak edilen konuya su kaçağı bulma tekniklerine. Firma olarak eski usul kırma dökme işlemi yaparak kaçak bulma tespiti yapmadığımızı özellikle belirtmek isteriz. İlerleyen teknoloji sayesinde bu alanda bize yardımcı olacak e işimizi kolaylaştıracak ses sistemli ve kameralı sistemli cihazlardan faydalanmaktayız. Kaçağın yerini tespit etmek için dinleme cihazlarını kullanmaktayız. Böylelikle nokta atışı yaparak su kaçaklarının hangi yerlerde olduğu bir ya da birden fazla olup olmadığını anlamaktayız. Sıcak ve soğuk su borularında meydana gelen su sızıntıları için farklı cihazlar kullanıyoruz. Bu da borularda meydana gelen hasarları görmemiz yapacağımız onarım sürecinin belirlememiz için bize yardımcı oluyor.

Su Kaçağı Onarımları

Su kaçağı tespiti işleminde dinleme ve kameralı cihazlar yardımıyla öncelikle sızıntıya neden olan ana noktalar ekibimiz tarafından belirleniyor. Ardından sızıntı olan noktalara müdahale işlemi başlıyor. Kısa sürede sızıntı sorunları çözülüyor. Sızıntı problemi yaşadığınız anlarda 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle sorunlarınıza anında ve kaliteli çözümler bulan bir firma olarak hizmetimizden memnun kalacağınızı garanti ederiz.

29 Eylül 2002
2.043 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN