Sosyal Medyada Biz}

Cihazlarla Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Cihazlarla Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı bulma işlemleri eski yöntemlerle yapılmak yerine günümüzde teknolojiden faydalanılarak artık daha kolay tespit edilmektedir kullandığımız son model kameralı ve dinleme sistemleri sayesinde eviniz inşaat alanına dönüşmeden kaçakların yerleri uzman ekibimiz tarafından profesyonelce tespit edilmekte ve sorunlar hızlı bir şekilde çözülmektedir.

Su Kaçağı Sorunu Nasıl Anlaşılır?

Su kaçakları kolay bir şekilde tespit edilebileceği gibi bazı durumlarda anlaşılması zor problemler olabilmektedir. Kaçağın ilk belirtileri arasında borulardan ya da belirli noktalardan meydana gelen sızıntılar olmaktadır. Bu sizden kaynaklı bir sorun değilse üst kat komşunuzdan sızıntı olan bölgelerde sizin dairenize su damlalarının akmasıyla durumu tespit edebilirsiniz. Duvar içinde olan tesisatta sorun olması halinde sızıntıların belirtileri duvarda oluşan su lekeleridir. Nemli bir görüntü oluşmaktadır. Bu durumun fark edilmesi ise zaman alabilir. Sızıntı tespitinin kesin yapılması için ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespit Yöntemleri

Firma olarak tahminlere dayalı eski usul yöntemlerle su kaçağı tespiti yapmadığımızı belirtmek isteriz. Bu konuda piyasada bulunan son model cihazlara sahip olarak ve bu alanda uzman olan ekibimiz sayesinde olaya profesyonelce yaklaşık eviniz ya da iş yerinizde daha büyük sorunlaraneden olmadan sorunu kolay bir şekilde çözmekteyiz. İlk olarak su kaçaklarına neden olan yerlerin tespit edilmesi işlemini uygulamaktayız. Sızıntı olan bölgeye göre ve tesisatın durumuna göre kullanmamız gereken cihazlar ve uygulamamız gereken yöntemler değişmektedir. Kaçakların tespit edilmesi işleminde sonra sorunu çözmeye yönelik yapılması gerekenler ekibimiz tarafından belirlenmektedir. Onarım bittikten sonra size yapılan işlemler anlatıp nelere dikkat etmeniz gerektiği onuşunda bilgi verilmektedir.

Su Kaçağı Bulmada Kullandığımız Cihazlar

Su kaçağı tespit işleminde en büyük yardımcılarımız kullandığımız cihazlardır. Bu cihazlar sayesinde evinizde büyük kırma dökme işlemleri yapmadan sızıntıların ve boruların durumlarını tespit edebilmekteyiz. Akustik ses cihazı sayesinde duvar arkasında kalan tesisatı dinleme şansımız olmaktadır. Kameralı sistem sayesinde boyu içlerinde meydana gelen hasarları ekrandan görebilmekteyiz. Bu iki cihaz sayesinde sızıntı olan noktalar hızlı ve kolay şekilde bulunurken müdahale edilme şeklide buradan elde edilen verilere göre uygulanmaktadır.

08 Ekim 2002
2.152 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN