Sosyal Medyada Biz}

Düzenli Petek Temizliği Ve Bakımı

Düzenli Petek Temizliği Ve Bakımı

Kış aylarında yaşanan ısınma problemlerinin pek çoğunda verimsiz petekler göze çarpıyor. Özellikle dereceyi artırdığınız halde bir türlü yeterli sıcaklığa kavuşmayan bu petekler faturalarınıza da ekstra masraf olarak yansıyacaktır. İşte tam da bu konuda yıllardır uzmanlığını konuşturan firmamızın sizlere sağlayacağı petek temizliği ve bakımı hizmetlerinden faydalanabilmek için hemen müşteri temsilcilerimize ulaşarak bir kayıt oluşturmanız yeterli olur.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Düzenli petek temizliği ve bakımı yaptırılan evler veya iş yerleri ne kadar büyük olursa olsun kısa sürede ısıtılabilir. Genellikle 4 veya 5 yıl gibi bir düzende yürütülen bu çalışmalar hiçbir şekilde yerine getirilmiyorsa, yeterli ısıya kavuşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Düzenli yaptırılan temizlikten sonra ısınma derecenizi düşürecek ve daha konforlu bir eve kavuşmuş olacaksınız. Bu durumda aylık ödediğiniz yakıt faturasına olumlu yönde etki edecektir. Bazı kişilerin tüm petekleri söküp içlerini yıkayarak yaptığı işlemler son derece yanlış ev etkisizdir. Bu tarz iş yapacağını aktaran tesisatçılara itimat etmeyiniz. Keza firmamız bu işlemleri kimyasal kullanarak tamamlıyor. Çünkü petek içinde kalan sular zaman içerisinde tortu oluşturmaya ve paslanmalara neden oluyor. Bu oluşan artıklar su yöntemiyle temizlenemez. Boşu boşuna bir uğraş olan ve gereksiz yere ödeme yapmanıza sebep olacak bu temizleme yöntemi yerine kimyasal ilaç takviyesine ihtiyacınız var. Şimdi temizleme aşamalarını listeleyecek olursak;

  • Peteklerde var olan su tamamen boşaltılır.
  • Boş olduğu tespit edilen bu iç kısımlara özel bir makine yardımıyla kimyasal gönderilir.
  • Tüm tesisatı dolaşacak olan bu kimyasal yeterli olan sürelerde içerde kalmalıdır ki oluşan tortu, pislik veya pasları söksün.
  • İşlem süresi dolduğunda aynı cihaz yardımı ile içeriye gönderilen kimyasal geri çekilir.
  • Tamamen ilaçtan arındırılan peteklere yeniden su basılır ve ısıtma için denemeler yapılır.
  • Tüm testler bitirildikten sonra işlemler tamamlanır.

Petek Temizlik Ücretleri ve İşlem Süresi

Derme çatma yöntemler ile çalışmayan firmamız, kurumsallığını ilk tanıştığınız andan itibaren sizlere yansıtıyor. Başta petek temizliği ve bakımı olmak üzere pek çok faaliyeti başarılı bir şekilde yürüten ekip, planlanan saat ve tarihte sizi ziyaret eder. Yapılacak olan her işlem için çok uygun fiyatlı ücretlendirmeler yapılır ve bu ücretleri belirleyen kriterler incelenir. Özellikle işlemin uygulanacağı tesisat sisteminin çok büyük olması, sorun teşkil eden farklı noktaların ortaya çıkması gibi işlemler nedeniyle fiyatlar değişiklik gösterebilir. Genellikle yine bu petek çokluğuna göre işlemlerin süresi de azalıp uzayabilir. Eğer sizlerde hem bu konu hem de farklı konularda Huzur Tesisat’tan hizmet almak istiyorsanız 7/24 hizmet anlayışı ile her koşulda yanınızda bulunacak müşteri temsilcilerimiz ulaşabilirsiniz. Burada oluşturacağınız kayıt sonraki size en yakın adreste bulunan ekiplerimiz hemen olay yerine gelecektir.

07 Şubat 2019
1.856 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN