Sosyal Medyada Biz}

Ekibimiz ve Cihazlarımızla Su Kaçağı Tespiti

Ekibimiz ve Cihazlarımızla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı ufak sızıntılarla başlayan sonrasında borularda ve tesisattaki duruma göre büyüyebilen bir sorundur. Problemin en başında müdahale edilmemesi halinde ya da yanlış müdahale edilmesinin sonucunda iş tesisatın komple değişmesi, boruların tamamen onarılmasına kadar gidebilmektedir. Bu nedenle bu alanda profesyonel çalışma prensibiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızdan 7/24 yardım alabilirsiniz. Son model cihazlarımı, uzman ekibimiz ve profesyonel iş yaklaşımımızla sorunlarınıza kalıcı çözümler sumaktayız.

Su Kaçağı Belirtileri

Su kaçakları sizden ya da üst kat komşunuzdan kaynaklı yaşanılan bir sorun olabilir. Sızıntılar ev ya da iş yerinizde tavandan damlıyorsa ya da tavan bölgesinde bir nem görüntüsü mevcutsa bu sorunun üst kattan kaynaklandığına işaret eder. Sızıntıların sizden olması için sıcak ya da soğuk su borularında belirli noktalarda damlayan suları görebilirsiniz. Yine duvarların alt kısımlarında nem görüntüsü meydana gelebilir. Bu durumların yaşanması halinde ekibimize ulaşabilir ve konuyla ilgili yardım isteyebilirsiniz.

Su Kaçağı Müdahale Süreci

Su kaçağı bulma işlemi eskiden tahminlere göre yapılıp ustanın tecrübesinedayalı çözülmekteydi. Günümüzde ise bu alanda cihazların çıkması işi daha profesyonel şekilde çözülmesini sağlamaktadır. Firma olarak eski yöntemleri bir kenara bırakıp sorunlarınıza daha kaliteli çözümler sunmayı tercih etmekteyiz. İlk olarak akustik ses cihazımızla duvar içinde olan sistemi dinleyerek su kaçaklarını nokta atışıyla tespit etmekteyiz. Boru içinde meydana gelen bir tıkanıklık ya da sorun söz konusu olması halinde kameralı sistemimiz sayesinde bunları görüntülemekteyiz. Tüm bu cihazların sorunun nereden kaynaklandığını ve nasıl çözmemiz gerektiğini bize göstermektedir.

Su Kaçağı Cihazları

Su kaçağı tespiti için kullandığımız iki fraklı cihaz bulunmaktadır.Akustik ses cihazı sayesinde duvar içinde olan tesisat isteminde meydana gelen tüm sızıntılar gelen sinyallerle tespit edilmektedir. Pis su ve temiz su kamera sistemleri sayesinde de boru içinde meydana gelen sorunlar çözülmektedir. Bu iki cihaz ve uzman ekibimiz sayesinde su kaçakları çözümlerine kırma işlemleri tüm ev içinde yapılmadan sızıntı noktalarında yapılmaktadır. Ardından onarım süreciyle kırılan tüm alanlar düzeltilmekte ve size sorunsuz teslim edilmektedir.

07 Ekim 2002
2.077 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN