Sosyal Medyada Biz}

En Ucuz Petek Temizliği, Feriköy Petek Temizleme

En Ucuz Petek Temizliği, Feriköy Petek Temizleme

Feriköy ve civarında ucuz petek temizleme hizmeti verilir. Petek temizleme hizmeti nedir? Bilmeyenler için kısaca açıklayalım. Peteklerimizin içerisinde onları kullandığımız süre boyunca pas ve kir birikiyor. Peteklerimizi bu kirlilikten arındırmak için en az yılda 1 kere onları temizlememiz gerekiyor. Bu temizlik işlemi genel olarak makine ile halledilen bir işlemdir. Makinesiz petek temizliği olmaz. Makine olmadan gerçekleştirilen temizlik işlemi yalnızca peteğin suyunu temizler. Petek borularının içerisinde bulunan pas ve kiri temizlemek için makine kullanılması şarttır. Aynı zamanda ilaçsız petek temizliği de gerçekleşmez.

Petek TemizlemeEn Ucuz Petek Temizliği, Feriköy Petek Temizleme Kimyasalı Nasıl Kullanılır?

Petek temizleme kimyasalı petek temizleme makinası olmadan kullanılmaz. Kimyasalın kullanılabilmesi için petek temizleme aletine ihtiyaç vardır. Petek temizleme aletinden kirli su boşaltıldıktan sonra peteklerinizin içine temiz su doldurma işlemi yapılır. Bu işlem sırasında makinenizin içerisine petek temizleme kimyasalı eklenerek borularda 1 saat boyunca dolaşması sağlanır. Bu ilaç borularınızdaki kir ve pasın yok edilmesini sağlar. Peki, petekler kaç yılda bir temizlenmeli? Peteklerinizi 1 yıl içerisinde en az 1 kere temizlemeniz hijyen açısından oldukça önemlidir.

Makinesiz Petek Temizleme

Makine olmaksızın petek temizleme işlemini gerçekleştirmek ne yazık ki mümkün değildir. Makine olmadan petek temizliği gerçekleşmez yapılan tek şey kirli suyun boşaltılması ve yerine temiz suyun doldurulması işlemdir. Ancak petek borularının içerisinde bulunan kirler ortadan kaybolmaz. Bu yüzden sağlıklı bir petek temizliği gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka petek makinası ve petek temizleme ilacına ihtiyacınız vardır. Ancak bu işlemleri gerçekleştirmek için bir uzmandan yani bir tesisatçıdan yararlanmanızda fayda vardır. Banyodan petek temizleme işlemi daha kolay yapılabildiği için genel olarak orası tercih edilmektedir.

Döküm Petek Temizliği

Çoğu evde bulunmasa da hala kullanılan bir petek çeşidi olan döküm petekte de gerçekleştirilen döküm işlemi aynıdır. Makine ve ilaç sayesinde döküm peteklerde kolaylıkla temizlenebilir.  Petek temizliği tavsiye arıyorsanız size şunu söyleyebiliriz. Temizlik esansında asla peteğinizi sökmeyin. Petek sökmek peteğin ömrünü kısaltan çok ciddi bir hatadır. Bu yüzden bir tesisatçının peteğinizi temizlemesi daha güvenlidir.

28 Ekim 2018
493 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN