Sosyal Medyada Biz}

Ev ve İş Yerlerinde Su Kaçağı Bulma

Ev ve İş Yerlerinde Su Kaçağı Bulma

Su kaçaklarıev ve iş yerlerinde yaşanılabilecek bir tesisat sorunudur. Karşılaşmanız halinde hemen yardım almalı ve sorunu profesyonelce çözmelisiniz. Firma olarak bu alanda müşterilerimize sorunsuz hizmet sunmaktayız. Uzman ekibe sahip olmanın dışında son model cihazlarımızla sorunun en temelinden çözülmesini sağlamaktayız. Bizlere 7/24 ulaşma şansınız bulunmaktadır. Sorunu yaşadığınız her an telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Su Kaçakları Artık Sorun Değil

Su kaçağı bulmaeskidönemlerde duvarlarda kırıkların yapılmasıyla çözülmekteydi. Bu işlemle tesisatta her sızıntı noktasının tespit edilmesi de mümkün olmadığı için anlık çözümler yapılmaktaydı. Günümüzde ise teknoloji sayesinde tesisat işinde de son model cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde ev ya da iş yerinizde size ek masrafneden olabilecek kırma işlemlerine gerek kalmadansorunlar daha kolay ve daha kalıcı şekilde çözülmektedir.

Su Kaçaklarına Cihazlarla Çözüm

Su kaçağı tespitiişleminde firma olarak akustik ses dinleme cihazlarını ve kameralı sistemleri kullanmaktayız. Cihazlara uzman ekibimizin profesyonel iş yapma tekniklerini de katınca firma olarak müşteri memnuniyeti sağlamamız kaçınılmaz olmaktadır. Ev ya da iş yerlerinizde zamanınızı meşgul etmeden hızlı şekilde sorunun ana kaynağını bularak kalıcı çözümler sunmaktayız. İlk olarak su sızıntısına neden olan ana kaynaklar nokta atışıyla tespit edilmektedir. Bu işlem sırasında akustik ses cihazımızı kullanmaktayız. Sızıntının olduğu yerlerden gelen farklı sinyaller sayesindeişaretleme yapılmakta ve sonrasında bubölgelerde onarım söz konusuolmaktadır. Boru içinde meydana gelen sorunlar için de kameralı cihazlardan yardım almaktayız. Aldığımız görüntüler ekrana yansıtılarak bu sayede nasıl bir sorunla karşı karşıya olduğumuz kolaylıkla görülmektedir. İşlem sonrası bu bilgiler size belge olarak da sunulmaktadır.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma işleminde kullandığımız akustik ses cihazı ve kamera sistemi sayesinde gereksiz kırma işlemlerine gerek kalmamaktadır. Ses cihazı sayesinde sızıntı noktaları olay bir şekilde kırmadan tespit edilmektedir. Duvar içinde, parke altında tesisatın olması fark etmeden tüm noktalar kolaylıkla bulunaktadır. Boru içinde sorunların olması halinde de kameralı sistem sayesinde ilk etapta ne tür bir sorunla karşı karşıya olduğumuzu görebilmekteyiz. Böylelikle sorunu çözmek için sorunun büyüklüğünü önceden görmüş olmaktayız. Tüm bunlarda ev ya da iş yerinizde büyük kırıkların yapılmasını engellemektedir.

06 Ekim 2002
1.707 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN