Sosyal Medyada Biz}

Evde Petek Temizleme Hizmeti

Evde Petek Temizleme Hizmeti

Evde petek temizleme hizmeti nasıl olmaktadır? Petek temizleme işlemleri belirli aralıklarla yapılması gereken ve bu doğrultuda da açık bir şekilde karlı çıkmanıza sebep olan işlemdir. Kış dönemleri aktif olarak kullanılmakta olan peteklerden verim alabilmek için her kış öncesi bakımının ve temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu şekilde sorun yaşamadan kışı tam anlamıyla ısınarak geçirebilirsiniz. Söz konusu işlemin yapılması halinde faturalarınızda gerçekleşecek olan azalma da dikkatlerinizden kaçmayacak derecede olacaktır. Temizleme ve bakım işlemleri süresine profesyonel bir ekip ile çalışıyor ve son derece hijyenik bir hizmet gerçekleştiriyoruz. Bu işlemleri düzenli olarak yaptırmanız halinde her seferinde daha az miktarda bir deme ile karşılaşırsınız. Fakat düzenli olarak yaptırmayıp zor durumlarda yaptırırsanız bu size biraz daha pahalıya mal olacak olup aynı zamanda peteklerinizin de ömrünün kısalmasına neden olacaktır. Petek temizleme işlemleriniz için dilediğiniz zaman iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz!

Petek temizleme işlemi neden gerekli?

Petek temizleme işlemi sayesinde peteklerinizin kullanım ömrü uzamaktadır. Bu sebepten dolayı bu işlem her kış öncesinde yapılmalı ve oluşabilecek problemler önlenmelidir. Düzenli olarak petek temizliği yaptırmıyorsanız şu tarz sorunlarla karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır;

  • Petekler açıldığında ısıtma süresi uzun sürüyorsa bunun sebebi petekte kir birikimidir.
  • Peteklerin içlerinde birikmiş olan kirler kötü kokulara sebep olur. Petekler çalıştığı zaman bu koku yayılır ve verimli ısıyı da alamazsınız.
  • Peteklerin dış kısımlarında sarı lekeler meydana gelebilir ve bunun sebebi iç kısımdaki kirlerdir.
  • Petek vanaları su akıtabilir.
  • Normal şartlardan çok daha fazla faturalar ile karşı karşıya kalıyorsanız bunun da sebebi yine kirli peteklerdir.

Petek temizleme işlemi nasıl yapılmaktadır?

Petek temizleme işlemleri evlerinizde profesyonel makinalar ile yapılmaktadır. Makineli petek temizleme işlemlerimizin ardından kombilerinizin ayarlarında değişimler meydana gelmektedir. Kombi ayarlarınızı da sizler için düzenledikten sonra bütün son kontrollerimizi de gerçekleştirip hizmetimizi sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Petekleri temizleme işlemleriniz için kullanılmakta olan cihazlar etrafa herhangi bir kirletme sorunu yaşatmıyor. Uzman bir ekip tarafından 1/ 1.5 saat gibi bir süre içerisinde bütün petekleriniz temizleniyor. Söz konusu işlem tamamlandıktan hemen sonra peteklerinizden ilk günkü veriminizi alabiliyorsunuz! İşlemlerimiz garantili olup fiyat bilgisi değişmektedir. Yapılacak olan işleme, petek sayısına ve kullanılacak ekipmanlara göre kişiye özel bir fiyat bilgisi çıkartılmakta olup en güncel fiyat bilgisi ve detaylı bilgi için iletişim numaralarımız üzerinden bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz!

08 Ocak 2019
1.139 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN