Sosyal Medyada Biz}

Fayans Altı Su Kaçağı Bulma

Fayans Altı Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespitleri her zaman görebileceğiniz yerlerde olmaz. Kimi zaman su kaçakları sizin göremeyeceğiniz yerlerde olacağı için profesyonel yardım almanız gerekir. Profesyonel yardım aldığınızda gelecek olan ekipler teknolojik cihazlarla su kaçağını noktasal olarak bulacaktır. Fayans altı su kaçağı bulma işlemini de ancak bu cihazlar yapabildiği için mutlaka yardım almanız gerekecektir. Kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti yapılır ve anında çözüme kavuşur.

Fayans Altı Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilecektir?

Fayans aralarında zaman zaman su kabarcıkları meydana gelir. Bunlar zemindeki fayansın kabarmasına neden olabilir. Delinen ya da hasarı olan su borularından da kaynaklanabilen bu problemler uzatmadan çözülmelidir. Fayans altı su kaçağı bulma işlemi bu nedenle gecikmeden yapılmalıdır. Fayans altı su kaçağı olan evlerde pis su kokuları da hissedilir.

Su kaçağının tespiti için kullanılan kameralı sistemler ve diğer teknolojik cihazlar da sorunun anında bulunmasını sağlayacaktır. Siz de zaman kaybetmeden profesyonel firmalar ile anlaşmalısınız.

Termal Kamera Yöntemi ile Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Termal kamera, ısıya göre değişen ekranlı bir tespit cihazıdır. Akustik dinleme cihazında olduğu gibi, fayans ve boru kırmadan sızıntıyı tespit eden bir yöntemdir ve çok kullanışlıdır. Termal kamera yöntemi ile sızıntının olduğu alan ekranda daha farklı bir renkle görülecektir. Sorunun kaynağı böylece kolaylıkla bulunabilecektir. Fayans altı su kaçağı bulma yönteminde termal kamera yöntemi de genelde sıklıkla kullanılır.

14 Eylül 2018
626 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN