Sosyal Medyada Biz}

Huzur Tesisat Demir Petek Temizliği, 2019 Petek Temizleme Fiyatları

Huzur Tesisat Demir Petek Temizliği, 2019 Petek Temizleme Fiyatları

Petek temizliğinin Huzur tesisat aracılığıyla İstanbul genelinde uygun fiyatlarla, hızlı bir işlem süreciyle yapılması mümkün oluyor. Demir peteklerde ve radyatör peteklerde yapılacak olan temizleme işlemleri için, kalorifer petek temizliği radyatör temizliği solüsyonlu suyla yapılıyor. Bu sayede iç kısmın hem tortulardan arındırılması hem de katı maddelerle pisliğin dışarıya atılması mümkün oluyor.

Kimyasal kullanılmadan da temizlik yapılabiliyor fakat bu durumda sadece siyah suyun dışarıya atılması sağlanabiliyor. Kimyasal ise içerideki alanın ilk günkü gibi parlak ve temiz bir yüzeye sahip olmasını sağlar. Temizleme işlemlerinde özellikle makinelerin kullanılması ve giriş çıkış noktalarından tahliye işlemlerinin gerçekleştirilmesi için su verilmeye devam ediliyor.

Huzur Tesisat Petek Temizliği

Peteklerde Huzur tesisat ile birlikte aynı gün yapılacak olan temizlik başvurusuna hızlıca yanıt verilir ve ekip gönderilerek bakım yapılması sağlanır. Petek temizliği nasıl yapılır? Türkiye’de tüm müşterilerimiz için Huzur Tesisat tarafından kimyasalla ve makineyle her zaman petek temizliği hizmeti veriliyor.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizleme işlemleri için Huzur tesisat ile görüşerek, kaliteli ve hızlı işlem sürecinden yararlanabilirsiniz. Türkiye’de müşterilerimiz için hem hızlı sonuç alınabilecek hem de çok daha kolay bir şekilde ısınmalarını sağlayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Peteklerin nasıl temizleneceği ise, ustalarımız tarafından kimyasallı makinelerle doğrudan petek içerisine verilecek olan suyla birlikte belirlenebiliyor.

Kimyasalla Petek Nasıl Temizlenir?

Petek temizleme işlemlerinin kimyasal kullanılacak olan faaliyetlerin makineyle değerlendirilmesi mümkün oluyor. Huzur tesisat aracılığıyla gün içerisinde sadece peteklerin giriş noktaları için değil, çıkış noktalarının da temizlenmesi sağlanıyor. Yapılacak olan temizliğin hem başarılı bir sonuç alınabilecek yapıda olmasını sağlamak hem de kimyasalla temizleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

Kimyasal malzemeler yerine, makineyle yapılacak olan bakım için özellikle peteğin tıkanıklık bulunan tüm noktalara bakım yapabilmesi gerekiyor. Basınçlı suyun hızlı bir şekilde gezdirildiği kalorifer içerisinde kimyasallı bir petek temizleme işlemi, tortuların da ortadan kaldırılmasını sağlayacaktır. Peteğin dış yüzeyine yapıştığı için, dışarıya sıcak suyun etkisinin tam olarak yansıtılamadığı görülebiliyor. Bu tarz durumlarda kimyasal kullanılarak temizleme işlemleri çok daha kolay sonuç alınmasını sağlıyor.

02 Ekim 2018
599 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN