Sosyal Medyada Biz}

Huzur Tesisat Hizmetleri Nelerdir?

Huzur Tesisat Hizmetleri Nelerdir?

Huzur Tesisat, uzman bir kadro ve profesyonel ekipmanları ile 7/ 24 hizmetinizde! İşimizi büyük bir ciddiyetle ve özenli bir şekilde yaparak müşterilerimizin memnun kalması bizim en büyük arzumuz. Kuruluşumuzdan bugüne kadar müşterilerimizin memnuniyetsizliğine sebep olan herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadık ve de bu tarz durumlarla karşılaşmamak için elimizden gelenin en iyisini sizler için yapıyoruz! işlemlerimizi severek ve bunu karşı tarafa da hissettirerek büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Dilediğiniz zaman her türlü tesisat sorunlarınız için tarafımıza ulaşabilirsiniz. En güncel ve en özel fiyat garantisi ve son teknoloji hizmetlerimiz ile her türlü tesisat sorununuz için sizlerleyiz. Bizlere güvenip, tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz!

Huzur Tesisat hangi hizmetleri vermektedir?

Huzur Tesisat olarak pek çok tesisat sorununuz için sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler garantili olup, herhangi bir sorunda sözümüzün arkasında duruyoruz! Bizlerden alabileceğiniz hizmetler şu şekildedir;

 • Su tesisatı
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kalorifer tesisatı
 • Batarya değişimi
 • Klozet montajı
 • Klozet iç takım değişimi
 • Ocak ve kombi fleks değişimi
 • Gömme rezervuar montajı
 • Çamaşır ve bulaşık makinesi montajı
 • Musluk değişimi
 • Sifon ve taharet musluğu değişimi

Söz konusu bu işlemleriniz ve bunların tamiri, bakımı ile ilgili dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetlerin tümü için son teknoloji cihazlar ve ekipmanlar kullanılmakla birlikte bütün işlemlerimiz için garanti veriyoruz! Hizmet sonrasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde ücretsiz bir şekilde sorunu düzeltiyor ve sizlere teslim ediyoruz! Siz de bu garantili hizmetlerimizden faydalanabilmek için dilediğiniz zaman tarafımıza iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Huzur Tesisat hizmetleri ücret detayları

Huzur tesisat olarak sizlere tüm tesisat ve tamirat işleriniz için hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz garantili olup, hizmet sonrası tarafımızdan kaynaklı bir sorun yaşanması halinde ücretsiz bir şekilde sorunu çözmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetler farklı alanlarda olup, herhangi bir işlem için net bir fiyatımız yoktur. Öyle ki aynı işlemi farklı büyüklüklerdeki alanlara yaparken farklı bir fiyat çizelgesi çıkarılmaktadır. Bu sebepten dolay hangi hizmeti isterseniz tarafımıza ulaşarak detaylı bilgileri verdikten sonra, kullanılması gereken malzemeler ve ekipmanlar doğrultusunda sizler için en özel ve uygun fiyatlar belirlenecektir. Dilediğiniz zaman 7/ 24 hizmetinizde olan Huzur Tesisat’a iletişim numaraları üzerinden ulaşarak dilediğiniz konu hakkında bilgi  ve ücret detayı alabilirsiniz.

12 Ocak 2019
385 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN