Sosyal Medyada Biz}

Huzur Tesisat İle Makinesiz Petek Temizliği

Huzur Tesisat İle Makinesiz Petek Temizliği

Bütün tesisat işlerinizi garantili ve kesin sonuçlarla teslim ediyoruz. Huzur tesisat olarak kuruluşumuzdan geldiğimiz bu noktaya kadar her daim müşteri memnuniyetini esas aldık ve bu doğrultuda da maddi açıdan değil müşterilerimiz ile manevi açıdan bir bağ kurduk. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile bugünümüze geldik! Huzur tesisat çalışan kadromuzun tamamı profesyonel olup, kullanmış olduğumuz makine ve cihazlar da son teknolojidir. Yapmış olduğumuz tüm işlemlerimizde büyük titizlikle ve kalite standartlarına uygun malzeme ve ekipmanlarımızla garantili bir hizmet veriyoruz!  Vermiş olduğumuz hizmetlerden kaynaklı bir sorun yaşamanız halinde tarafınıza ücretsiz bir ekip gönderiyor ve kısa sürede sorunu çözüyoruz. 7 24 hizmet vermekte olup, dilediğiniz zaman bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Acil durumlarda saat kaç olursa olsun muhakkak mağduriyetinizi gidermek için tarafınıza ekibimizi gönderiyoruz. Bu doğrultuda da yaşadığınız sorunları en kısa süre içerisinde sonuçlandırıyoruz. Garantili ve kesin sonuçlu hizmetlerimizden en avantajlı fiyatlar ile faydalanabilmek için bizler telefonun diğer ucunda sizleri bekliyor olacağız!

Makine kullanmadan petek temizliği nasıl yapılır?

Makinesiz petek temizleme işlemi profesyonel ustalarımız tarafında bulunduğunuz mekanda büyük titizlikle gerçekleştiriliyor. Temizleme işlemlerinin ardından kombileriniz çok düşük bir ısıda dahi olsa aradaki farkı rahat bir şekilde anlayabiliyorsunuz. Öyle ki önceki halinden düşük ısıda da olsa çok daha iyi ısınma gerçekleşiyor. Peteklerinizden verim alabilmeniz ve faturalarınızın biraz daha düşmesi için her sene başında petekleri temizletmenizi öneriyoruz. Kış mevsimine girmeden ve petekleri kullanmadan önce senede bir kere yapacağınız bu temizletme işlemi ile peteklerinizin ömrünü uzatacak ve daha verimli çalışmasını sağlayacaksınız. Bu doğrultuda da kirli peteklere oranla faturalarınız çok daha az gelecek. Dilediğiniz zaman bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak makinesiz petek temizleme işlemi için talepte bulunabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza profesyonel ustalar gönderilir ve yine kısa süre içerisinde işlemleriniz gerçekleştirilir.

Petek temizleme işlemi ne kadar sürede yaptırılmalıdır?

Makinesiz petek temizleme işlemleri de diğer petek temizleme işlemleri de senede bir kez normal olarak yaptırılmalıdır. Makinesiz temizleme işlemlerinde peteklerin içerisi saf su ya da ilaçlı su ile birlikte tarafımızca uygun görülen koşullarda temizlenir. Petekleriniz tıkanmadan, tam anlamıyla kirlenmeden, her sene başında bu işlemi bir kez yaptırmanız halinde peteklerin ömrü uzar ve çok daha fazla verim alırsınız. Herhangi bir kir birikintisi olmayacağı için düşük ayarda dahi ısınacak olan petekleriniz sayesinde faturalardaki farkı da net bir şekilde hissedeceksiniz. Petek temizliği son derece önemli olup, dilediğiniz zaman bu hizmeti bizlerden talep edebilirsiniz. Makinesiz etek temizleme işlemleri için fiyat bilgisi mekana, alana, kullanılacak malzemelere ve benzeri faktörlere göre değişim gösterecek olup, en avantajlı teklifleri sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz!

24 Ocak 2019
1.130 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN