Sosyal Medyada Biz}

Huzur Tesisat Kalorifer Temizliği, Petek Temizliği – Kalorifer Tesisat Temizleme

Huzur Tesisat Kalorifer Temizliği, Petek Temizliği – Kalorifer Tesisat Temizleme

Huzur tesisat tarafından kaloriferlerin temizlenebilir olmasını sağlayacak makineler ve kimyasal malzemeler kullanılıyor. Müşterilerimizin bu süreçte hem hızlı sonuç almalarını sağlayabilmek hem de tesisatın tamamen temiz bir yapıda olmasını desteklemek için hizmet veriyoruz. Huzur tesisat aracılığıyla her zaman için kaloriferle ilgili temizleme faaliyetlerinin de peteklerin giriş noktalarından yapılması mümkün oluyor.

Giriş noktasından verilecek olan temiz, kimyasallı su sayesinde özellikle Huzur tesisat size bu süreçte temiz bir kalorifer bırakacaktır. Kaloriferin iç kısmında normalde olması gereken genişlikten daha dar, daha kirli ve katı maddelerle dolu bir alan bırakılması zararlıdır. İstenen verimin alınmasını etkileyeceği gibi, tam olarak ısının elde edilmesi de mümkün olmayacaktır.

Huzur Tesisat Petek Temizliği

İstanbul petek temizliği ile ilgili tüm faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için yeni teknikleri kullandığımız onlarca semtte hizmet verdiğimiz bir şehirdir. Firmamızın hizmet verdiği tüm mahallelerden müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek, petek temizliği yaptırmak istediklerini belirtebilir ve güncel fiyat ortalamamız üzerinde, petek başına ne kadar tutacağını öğrenebilirler.

Kalorifer Peteği Temizliği Nasıl Yapılır?

Kimyasal malzemelerin ulanılmasıyla birlikte petek temizliklerinin hızlı bir şekilde yapılması ve tıkanan bölgelerin makineyle açılması mümkün oluyor. Son dönemde her türlü temizleme işleminde kimyasal malzemelerin önemi son derece büyüktür. Yapılacak olan temizleme faaliyetleriyle birlikte, Türkiye’de kimyasalla petek temizliği için firmamızla görüşebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, bu çalışmalarla ilgili olarak iş başlangıcında belirttiğimiz ücreti ödeyerek temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kimyasalla Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Huzur Tesisat tarafından kimyasal malzemelerle konutlarda veya iş yerlerinde temizleme işlemleri yapılabiliyor. Kimyasal malzemelerin elle değil, makinelerle ve suyla birlikte peteğin içerisine aktarılması gerekiyor. Tortu oluşan noktaların temizlenmesi ve kirin zaman içerisinde tazyikle birlikte kırılarak normale dönmesi sağlanabiliyor.

Kimyasal malzemeler ise petek temizliklerinin yapılmasını sağlamak amacıyla her zaman için, profesyonel ekibimiz tarafından kullanılacaktır. Giriş noktasından verilen kimyasallı su, tahliye noktasından kirli ve tortulu bir su olarak çıkacaktır. Temiz bir hale gelmeye başladığı taktirde, iç kısmın temizlendiği anlaşılmış olur.

05 Ekim 2018
1.178 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN