Sosyal Medyada Biz}

Huzur Tesisat Huzur Tesisat Kimyasalla Kalorifer Temizliği, Petek Temizleme İlacı ile Petek Temizliği

Huzur Tesisat Huzur Tesisat Kimyasalla Kalorifer Temizliği, Petek Temizleme İlacı ile Petek Temizliği

Peteklerin temizlenmesini isteyen müşteriler tarafından, Huzur tesisat ile temizleme işlemlerinin kimyasallarla yapılmasını sağlıyoruz. Özellikle tortuların alt kısımlarda oluştuğu bölgelerin temizlenmesi ve hızlı bir şekilde bu bölgelerdeki birikintilerin atılması sağlanıyor. Petek böylelikle çok daha verimli bir hale geliyor.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Tahliye vanasından yapılacak olan tahliyeyle birlikte özellikle de ilaçsız bir şekilde peteklerde temizlik elde edilebiliyor. Peteğin tıkandığı terin açılması ve normal bir şekilde kullanıma uygun olması için uzman bir ekipten yardım alınması son derece önemlidir. Saf suyla yapılacak olan temizleme işlemlerinin yanı sıra, kimyasallı bir temizleme işleminde her tortu parçasının ve siyah suyun dışarıya atılması mümkün olacaktır.

İlaç kullanılmadan yapılacak olan temizlikler için konut sahipleri tarafından da peteğin sökülmesi ve giriş ile tahliye vanalarının açılarak su tutulması mümkündür. Bu süreçte tüm tortuların çıkmadığı görülecektir fakat üst kısımdan alt kısma kadar suyun aktarılması, ardından tahliye noktasından boşaltılması sağlanır. Böylelikle, suyun dolaştığı hat üzerinde tıkanıklıkların ortadan kaldırılması ve suyun daha verimli bir şekilde tortu olmaksızın, petek temizliği ardından gezmesi mümkün oluyor.

İlaçsız Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

İlaçsız bir şekilde peteklerde yapılacak temizleme işlemleri için özellikle Huzur tesisat aracılığıyla tüm peteklerin içerisinde kimyasalsız temizlik yapılabiliyor. Kimyasal ve ilaç kullanılmasını istemeyen müşterilerimiz için, tazyikli suyla diret olarak kaloriferin içerisinde temizleme olanağı da sunabiliyoruz. Yapılacak olan tüm işlemlerin özellikle giriş kısmından çıkışa dek sürdürülebiliyor olması sayesinde, ilaç kullanılmadan da temizlik mümkün oluyor.

İlaçlı Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Tıkanma nedeniyle istenen verimin alınamadığı bir petek için kaliteli bir şekilde kullanım sonucu elde edilebilmesi amacıyla ilaçtan yararlanılıyor. Huzur tesisat ile yapacağınız görüşmede firmamız hakkında bilgi edinebilir, petek temizliği ücretlerimizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca firmamızın uzmanlarını çağırabilir, peteklerinizin evinizde hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Gün içerisinde firmamız aracılığıyla makineyle bir ekip gönderilecek ve kimyasallı bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi sağlanacaktır. Özellikle Huzur tesisat güvencesiyle gün boyunca temizleme işlemlerinin yapılmasını sağlayabilir, temizlik gereken tüm peteklerinizi kullanışlı hale getirebilirsiniz.

03 Ekim 2018
491 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN