Sosyal Medyada Biz}

Huzur Tesisat Musluk Değişimi

Huzur Tesisat Musluk Değişimi

Huzur Tesisat olarak siz değerli müşterilerimizin yorum ve değerlendirmeleri doğrultusunda kendimizi en iyi aşamaya getirerek sizlere en iyi hizmeti vermek için her geçen gün daha fazla çalışmaktayız! Kuruluşumuzdan ve hizmetlere başladığımızdan itibaren her daim müşteri memnuniyetini esas aldık ve bu yönde vermiş olduğumuz hizmetlerin arkasında durduk. Müşterilerimize gerçekleştirmiş olduğumuz tüm işlemlerimiz tarafımızdan garantili olup, işlem sonrası olası bir problem yaşamanız halinde ücretsiz bir şekilde bulunduğunuz mekana kısa sürede içerisinde geliyor ve sorunu çözüyoruz! Uzman bir kadromuz olup, son teknoloji ürünler ve cihazlar ile hizmet vermekteyiz. 7/ 24 hizmet veriyor ve de dilediğiniz zaman iletişim numaraları üzerinden tarafımıza ulaşmanız halinde çok kısa bir süre içerisinde bulunduğunuz mekana ekibimizi gönderiyoruz. Acil durumlarda durumu belirtmeniz halinde çok daha kısa bir sürede sorununuzun çözülmesi için ekstra özen göstermekteyiz.

Musluk değişimini evde kendimiz yapabilir miyiz?

Musluk değişimi çeşme tarzı musluklar için uğraşılması halinde evde yapılabilir. Fakat söz konusu musluklar sıcak soğuk ayarlı olan musluklar ise bunların değişimini kendinizin yapması mümkün değil. Oldukça hassas yapıları olan bu muslukların bir parçasına zarar gelmesi halinde musluğu çöpe atmanız gerekebilir. Bu sebepten dolayı profesyoneller tarafından değişim yapılması çok daha sağlıklı olacaktır. Musluk değişimi yaptırmak istediğiniz zaman, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak durumu bildirmeniz halinde tarafınıza profesyonel bir usta gönderilecek olup kısa süre içerisinde işleminiz gerçekleştirilir. Evde musluk değiştirme işlemleriniz son derece hassas bir şekilde, profesyonel bir usta tarafından gerçekleştirilmekte olup, tarafımızdan kaynaklı olası bir sorun olması halinde ücretsiz bir şekilde sorununuzu çözmekteyiz. Musluk değişimi ücretleri musluk durumuna ve kullanılacak malzemelere göre değişkenlik göstermekte olup, iletişim numaralarından tarafımıza dilediğiniz zaman ulaşarak sizlere özel en avantajlı güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Hangi durumlarda musluk değişimi yapılmalıdır?

Musluk değişimi keyfi bir işlem de olabilir fakat bazı durumlarda özellikle kısa süre içerisinde söz konusu değişimin gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu durumlar arasında musluk contasının atması, musluğun su damlatması, ayar kısımlarının gevşemesi ya da hareket etmemesi ve benzeri durumlardır. Söz konusu sorunlar yaşandığı zaman musluklar hem su israfı yapmakta hem de kullanıma engel olmaktadır. Bu sebepten dolayı bu tarz sorunların yaşanması halinde en kısa sürede musluklara müdahale edilmesi gerekmektedir. Bazen küçük sorunlar olduğu zaman tamir işlemleri yapılırken bazen doğrudan musluk değişimi gerekir. Dilediğiniz zaman tarafımıza ulaşarak musluk değişimi işlemlerinizi gerçekleştirmemizi sağlayabilirsiniz. Bu tarz işlemlerimizde son derece hassas olup, profesyonel bir usta ile birlikte son teknoloji ekipmanlar kullanarak işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. 7/ 24 hizmet vermekte olan Huzur Tesisat olarak bizlere dilediğiniz zaman ulaşmanız halinde en kısa sürede sorununuzu çözüyoruz!

28 Ocak 2019
1.499 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN