Sosyal Medyada Biz}

Huzur Tesisat Petek Temizleme Makinesi, Petek Temizleme Makinesi Fiyatı

Huzur Tesisat Petek Temizleme Makinesi,  Petek Temizleme Makinesi Fiyatı

Peteklerin temizlenmesi, kullanım kalitelerinin artmasını ve temizleme işlemlerinin her zaman için Huzur tesisat güvencesiyle yapılmasını sağlıyor. Türkiye’de peteklerin temizlenmemesi nedeniyle çok yüksek değerlerde aylık ısınma ücretleri ödenmeye devam ediliyor. Sadece kombili konutlar için değil, merkezi sistemle ısınmaya devam eden konutlarda da petek temizliği son derece önemlidir.

Her ay, normalde belirlenen ısınma derecesi için bir ücret ödemenize rağmen, yarısını dahi elde edemiyor olmanız son derece büyük bir zarardır. Bu masrafın ortadan kaldırılabilmesi ve evin, ısınma için ödenen ücrete uygun bir şekilde ısıtılması gereklidir. Huzur tesisat sayesinde siz de evinizde veya iş yerinizde peteklerin temizlenmesi için hizmet alabilirsiniz.

Huzur Tesisat Petek Temizliği

Peteğin kullanıma uygun olmasını sağlamak ve temizleme işlemlerinin yapılmasını kolaylaştırmak amacıyla, ustalarımız tarafından temizlik de makineyle yapılıyor. Makinenin girişten vereceği kimyasallı su, peteklerin temizlenmesini sağlar.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Peteklerin tıkanmış olması nedeniyle kullanım problemleriyle karşılaşılabileceği gibi, temizliğin düzgün yapılmaması da kaliteli ve verimli bir petek oluşmasını engelleyecektir. Kimyasal madde ve makine aracılığıyla peteğin temizlenmesi mümkün oluyor. Huzur tesisat aracılığıyla peteklerde yapılacak bakım için özellikle giriş bölgesinden verilecek olan kimyasallı suyun, çıkış bölgesindeki vananın açılmasıyla birlikte tahliyesi sağlanıyor. Bu süreçte bağlantısı tesisattan kesilmesi gereken kalorifer, çıkarıldıktan sonra ise temizleme işlemlerinin özellikle giriş bölgesinden yapılmasını sağlar. Yapılacak olan tazyikli suyla temizleme işlemi sayesinde, peteğin temizlenmesi de mümkün olacaktır.

İlaçlı Suyla Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

İlaçlı suyla birlikte temizleme işlemlerinin tortuların tamamen ortadan kaldırılacak bir şekilde yapılması mümkün oluyor. Değerinde artış görülen ısınma masraflarını minimuma indirmek ve son derece düşük bir derecede dahi ısınabilmek amacıyla mutlaka peteklerinizi temizlemelisiniz.

Petekleriniz temiz olmadığı taktirde, ilaçlı su için özellikle bir temizleme işleminin bütün tortuların atılması için kullanımı mümkün olacaktır. Tortuların bulunduğu noktanın açılması ve verimli bir şekilde kullanıma uygun hale getirilmesi için, makineden yardım alınıyor. İlaçlı petek temizliği de özellikle Huzur tesisat güvencesiyle firmamızın ustaları tarafından yapılabiliyor.

17 Ekim 2018
788 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN