Sosyal Medyada Biz}

Huzur Tesisat Petek Temizliği, Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Huzur Tesisat Petek Temizliği, Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Huzur tesisat ile yapacağınız görüşmelerde, petek temizliğinin yapılması için başvuruda bulunabilirsiniz. Adresinizi belirterek, özellikle petek temizleme işlemlerinin kimyasal malzemeler kullanılarak tesisatta tüm noktaların temizlenmesi mümkün oluyor. Kaloriferin zaman içerisinde birikintiler ve tortuyla dolması kesin olduğu için, her evde temizlik işlemlerinin düzenli bir şekilde yapılması gerekiyor. Peteklerin temizlenmesi, kaloriferlerin içerisindeki tortuların ortadan kaldırılarak kullanıma uygun hale gelmesi mümkün oluyor. Her zaman için petek temizliğiyle ilgili işlemlerin gerçekleştirilmesi, temizliğin de özellikle açık vanalardan kirli suyun akıtılmasıyla yapılması sağlanıyor.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kalorifer peteğinin açılması ve temizleme işlemlerinin İstanbul’da Huzur tesisat güvencesiyle hızlı bir şekilde yapılması sağlanır. Firmamızın çalışanları en kısa süre içerisinde, verdiğiniz adrese gelecek ve makineleriyle birlikte temizleme işlemlerini tüm kaloriferlerde uygulamaya başlayacaktır. Suyun geçtiği hatta hangi noktalarda sorunların bulunduğunun öğrenilmesi, temizleme işlemlerinin nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olunması mümkündür.

Huzur tesisat hem hızlı bir şekilde petek temizleme işlemlerini yapan hem de bu süreçte yüksek ücretler talep etmeyen bir firma olarak hizmet veriyor. Kurumumuzla her zaman için iletişime geçebilir, petek temizliğiyle ilgili tüm faaliyetlerimizden düşük fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Beş ila on yıl arasında temizleme işlemleri yapılmadığı taktirde, özellikle temizlik faaliyetlerinin de yapılması zorunlu hale geliyor.

Makineyle Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Firmamız tarafından yapılacak olan incelemeyle birlikte, borularda mı yoksa kaloriferlerde mi sorun olduğu da analiz edilebiliyor. Bu duruma uygun bir şekilde peteklerin temizlenmesi ve her türlü işlemin birikintiler, tortular bulunan alanlarda yapılması sağlanıyor. Yapılacak olan temizlik için öncelikle giriş ve çıkış vanalarının açılması gerekiyor. Giriş kısmından verilecek olan tüm işlemler için Huzur Tesisat aracılığıyla ilaçlı suyun verilmesi mümkün oluyor.

Petek temizliği nasıl yapılır? İlaçlı suyun üst kısımdan verilmesiyle, alt kısımdan akıtılmasıyla birlikte tüm işlemlerin, leğene akıtılacak şekilde temizliğin yapılması sağlanabiliyor. İlaçlı bir şekilde yapılacak olan temizleme işlemleriyle birlikte, akıtılacak olan tortulu suyun makineyle birlikte temizlenmesi sağlanıyor. Daha sonra ise durulanacak olan iç kısmın temizlendiğinden emin olunarak, makineyle peteğin temizlenmesi mümkün oluyor.

07 Ekim 2018
1.371 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN