Sosyal Medyada Biz}

Huzur Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Huzur Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Huzur tesisat her türlü tesisat ve benzeri işlerinizi son derece özenle ve uzman bir kadro ile gerçekleştirmekte olup 7/ 24 hizmetinizdedir. Kullanmış olduğumuz cihazlar ve diğer materyaller son teknoloji ve en kaliteli ürünler olup, gerçekleştirdiğimiz bütün hizmetlerimize garanti veriyoruz! Amacımız müşteri memnuniyeti olup, gerçekleştirdiğimiz bütün işlemlerde hep bu durumu esas alarak ilerlemekteyiz. Huzur tesisat yaşadığınız tesisat problemlerinde tarafımıza ulaşmanız halinde çok kısa sürede istediğiniz mekana uzman bir ekip ve son teknoloji cihazlar ile gelip sorunu temelinden kısa bir süre içerisinde çözecektir. İletişim numaraları üzerinden tarafımıza ulaşmanız halinde zor ve acil durumlarda da kısa sürede dilediğiniz mekana gelmekteyiz. Sorunlarınızı çözecek garantili işlemlerimiz sayesinde yaşamış olduğunuz sıkıntı çok kısa süreler içerisinde çözülmektedir.

Su kaçağı durumunu fark etmek mümkün müdür?

Su kaçağı sorunu bazı durumlarda fark edilirken bazı durumlarda son ana kadar fark edilmez ve çok ciddi sorunlara neden olur. Söz konusu sorunun yaşanması halinde bazı bölgelerde rutubetlenme, kötü koku ya da su sızıntısı görülebilir. Su kaçağı sorunu kısa bir süre içerisinde çözülmezse eğer tesisatta çok daha ciddi sorunlar yaşanabilir, hem maddi açıdan ciddi bir maliyete sebep olur hem de kısa bir sürede çözülemeyecek hayatınızı engelleyecek sorunlara neden olabilir. Su kaçağı tespitini dokunarak ya da bakarak yapmak pek de mümkün değildir. Öyle ki belki suyun geldiği bölgeleri görebilseniz dahi temel su kaçağına sebep olan yeri göremezsiniz. Huzur Tesisat olarak son teknoloji cihazlarımız ve uzman çalışanlarımız ile su kaçağının temel noktasını keşfediyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı gerçekleştirerek sizleri bu ciddi sorundan kısa bir süre içerisinde kurtarıyoruz! Su kaçağından şüphelendiğiniz zaman su vanalarını kapatarak, iletişim numaralarımız üzerinden tarafımıza ulaşmanız halinde kısa sürede belirtmiş olduğunuz mekana gelerek işlemlere başlıyoruz.

Su kaçağı nasıl tespit edilir?

Su kaçağı tespit etmek duyu organlarımızla mümkün olan bir işlem değildir. Bu şekilde bir sorun yaşanması halinde yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmak ve sizler için sorunu çözmemize izin vermeniz. Su kaçağı tespit etmek için bazı cihazlar kullanılmakta olup, bu cihazlar sayesinde en görünmez yerlerdeki su kaçağı noktalarına bulmak dahi mümkün. Söz konusu cihazlar son teknoloji olup, uzman kadromuz tüm cihazların kullanımı konusunda eğitim belgelerine sahiptir. Su kaçağında tespit etmek için kullandığımız cihazlar şu şekildedir;

  • Kameralı görüntüleme cihazı
  • Akustik dinleme cihazı
  • Termal kamera

Söz konusu bu cihazları uzman ekibimiz profesyonel bir şekilde kullanarak kısa süre içerisinde su kaçağı durumunun temel noktasına ulaşıp bu doğrultuda da çalışmalarını sürdürerek sizleri bu sorundan kısa süre içerisinde kurtarmaktadırlar.

29 Ocak 2019
1.355 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN