Sosyal Medyada Biz}

İlaçlı Petek Temizliği Zararlımı, İlaçsız Petek Temizliği

İlaçlı Petek Temizliği Zararlımı, İlaçsız Petek Temizliği

İlaçsız petek temizliği yerine ilaçlı petek temizliği gerçekleştirilmelidir. İlaçlı petek temizliği kesinlikle zararlı değildir. Peteklerin tam anlamıyla temizlenebilmesi için petek ilacı kullanılması gerekir. Bu ilaç sayesinde peteklerin içerisinde birikmiş olan kir ve pas suyoluyla peteklerden atılır. Petek ilacı dışında bu kiri ve pası peteklerden atacak başka bir kimyasal formül yoktur. İşte tam da bu yüzden petek temizliği sırasında ilaç kullanmanız gereklidir. Aksi taktirde sadece peteklerinizin suyunu yenilemiş olursunuz. İlaçsız petek temizliği yaparak peteklerinizi tam anlamıyla temizlemiş sayılmazsınız.

Petek Temizleme İlacı Nasıl Kullanılır?

Petek temizleme ilacını kullanırken mutlaka bir petek temizleme makinesine ihtiyacınız vardır. Petek makinesi ile kirli su boşaltılır ve peteklere temiz su doldurulurken içerisine petek temizleme ilacı atılır. Bu ilaç sayesinde peteklerin içerisinde yer alan kirlerden ve paslardan olabildiğince çabuk kurtulursunuz. İlaçlı petek temizliği fiyatları ilaçların kalitesine göre farklılık göstermektedir. Ancak ilaçsız petek temizliği yapmanın bir yararı olmadığından dolayı en kaliteli temizlik ilacını kullanmakta fayda vardır.  Petek temizleme makinası ve ilacı olmaksızın yapılan bir temizlik işleminden tam anlamıyla veri alınabilmesi beklenemez bu yüzden temizlik sırasına ilaç ve makine kullanmak son derecede önemlidir.

Makinesiz Petek Temizleme

Yukarıda da belirtildiği gibi petek temizleme işlemini gerçekleştirirken mutlaka ama mutlaka makine kullanılmalıdır. Aksi taktirde petek temizlemiş sayılmazsınız ve peteğinizin ömrü içerisinde biriken kir dolayısıyla oldukça kısalır. Petek temizleme kimyasalı formülü içerisinde birçok kuvvetli madde vardır. Bu maddeler sebebiyle ilaç petek içerisindeki kirleri söküp atmak konusunda son derece güçlüdür.

 Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Bu işlemi gerçekleştirmek için işinde uzman bir ekibi çağırmanız gerekir. Bu ekip evinize gelerek petek temizleme makinesinin yardımıyla peteğinizde ve borularında bulunan kirli suyu dışarı boşaltır. Daha sonrasında peteklerinizin içerisine temiz su gönderirken aynı zamanda ilaçta katan uzmanlar bu ilacın borularınızda yaklaşık 1 saat boyunca dolaştırır ve en sonunda petek borularınızda dolaşan kir ve pası sökerek onları borularınızdan uzaklaştırır. Petekleri sökmeden temizleme işlemi gerçekleştirilir ve petekleriniz eskisinden daha temiz bir hale getirilir.

02 Kasım 2018
7.554 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN