Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Su Kaçağı

İstanbul Su Kaçağı

Tesisatın farklı noktalarında suyun donması veya borunun zaman içerisinde aşınmasından, dış etkilerden dolayı çatlaklar oluşabilir. Bu tarz durumlarda direkt olarak kullanımı etkileyen, duvarlara hasar verecek şekilde su kaçaklarıyla karşılaşılır. İstanbul genelinde binlerce kişiye hizmet veren ve özellikle modern teknikler kullanması nedeniyle dikkat çekmeye devam eden firmalardan yararlanabilirsiniz. Su kaçağı bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiren Huzur Su Tesisat da özel olarak İstanbul’da çalışmalarını hem iş yerleri hem de konutlar için sürdürüyor.

Su Kaçağı Firması

Su kaçağıyla karşılaşılan duvarların iç kısımlarında özellikle zaman içerisinde duvarları deforme ettiği görülebiliyor. Bu durumun önüne geçilmesi ve maliyetin artmadan bakım ve onarım işlemlerinin yapılması için su kaçağı işlemlerinin güvenli firmayla yapılması sağlanıyor. Suyun kaçak oluşturduğu alanın tespit edilmesi için yeni cihazlar kullanılıyor. Akustik dinleme cihazlarına ek olarak, doğrudan termal kamerayla tespit işlemleri de gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca bakım ve onarım işlemlerinin doğrudan firma güvencesiyle sürmesi için verilen hizmette, kaçak oluşan bölgenin kesilmesi ve ek parçayla, tesisatın eski haline dönmesi sağlanıyor.

Kameralı – Akustik Su Kaçağı

Suyun kaçak oluşturduğu noktalarda yaşanan sızıntı, zaman içerisinde artış gösterecektir. Ayrıca duvara olan hasarı, sadece sizin konutunuz için değil direkt olarak yan daireler için de son derece önemli bir sorun teşkil eder. Rutubet oluşumuna ek olarak, duvarların kalitesiz hale gelmesine yol açabileceği için mutlaka hızlı bir şekilde önlem alınması gerekiyor. Gerekli olan bakım çalışmalarında direkt olarak suyun sıcak mı yoksa soğuk mu olduğunun analiz edilmesi gerekir. Daha sonra ise sıcak suyun kaçak oluşumuna sebebiyet verdiği noktalar için özellikle termal kamera sisteminden yararlanılabilir. Soğuk suyun su kaçağı oluşturduğu noktalarda ise bakım ve onarım işlemlerinin akustik dinleme cihazlarıyla yapılması sağlanıyor.

İstanbul’da hızlı sonuç alınabilecek şekilde gerçekleştirilmesi gereken bakım ve onarım işlemleri için Huzur Su Tesisat, hizmet veriyor. Türkiye’de Avrupa standartlarına uygun şekilde, son teknoloji olan akustik cihazlar ve termal kameralı bakım yöntemlerinden yararlanılıyor. Su kaçağı için yeni yöntemlerden yararlanmak isteyen müşteriler için hem soğuk hem de sıcak su hatlarında yaşanan kaçaklar için uygun hizmet, birkaç dakika içerisinde sunulabiliyor.

25 Temmuz 2018
617 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN