Sosyal Medyada Biz}

Kameralı Sistem Su Kaçak Tespiti

Kameralı Sistem Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı sorunu ev ve iş yerlerinde meydana gelen ilk adımda çözülmemesi halinde hızlı bir şekilde büyük bir sorun haline gelebilen bir tesisat sorunudur. Eski binalarda meydana gelebileceği gibi yeni binalarda da hatalı yapılan boru döşemeleri ve bireysel hatalardan dolayı ya da sizden değil komşunuzdan kaynaklı yaşanabilmektedir. Sorunun yaşanma nedenlerini bulmak ve kalıcı çözümler sunmaksa bizim işimizdir. 7/24 bize ulaşabilir ve sorunlarınızı uygun fiyatlara profesyonel çözüm bulabilirsiniz.

Su Kaçağı Sorunu Nasıl Anlaşılır?

Su kaçakları anlaşılmasında bazı ufak detayları kontrol etmeniz gerekir.Bir üst kattan size akan su damlaları üst katta bir sorun olduğunu göstermektedir. Sizin dairenizde duvarda küflenmeler ve nem olması, duvarda kabarmaların oluşması, su faturasında meydana gelen artış, kombide sürekli azalan su sorunu, kalorifer borularında da sık sık su azalması sorunlarının olması bir su kaçağı sorunuyla karşı karşıya olduğuna işret etmektedir.

Su Kaçağı Tespit İşlemi

Su kaçağı bulma işleminde firma olarak sorununun ilk olarak neden kaynaklandığını bulmaya yönelik çalışmaktayız. Temiz su boruları, pis su borularında oluşan tıkanıklık buna neden olabileceği gibi, sıcak su borularında da meydana gelen tıkanmalar ısınma sisteminde sorun yaşatabilmektedir. Duvar içinde ya da parke altında yer alan tesisat bizler için sorun teşkil etmemektedir. Kullandığımız son model cihazlar sayesinde tesisattaki tüm çatlakları nokta atışıyla bulabilmekte ve sorunları çözebilmekteyiz.

Su Kaçakları Yeni Yöntemleri

Su kaçağı tespiti yöntemlerinde sorunun kaynağına göre kullandığımız cihazlar değişmektedir. Temiz su kaynaklı kaçakların tespit edilmesinde pompa sistemine başvururken, soğuk su hattında meydana gelen kaçakları akustik ses dinleme cihazlarıyla kolaylıkla bulabilmekteyiz. Sıcak su hattında oluşan sızıntılar için kameralı sistemden faydalanmaktayız. Tüm bu cihazlar uzman ekibimizin işini kolaylaştırırken sizin de ev ve işe yerinizde gereksiz kırma işlemleri yapılamamasını sağlamaktadır. Eski yöntemlere göre daha sağlıklı sonuçlar elde edilmesini sağladığı için de bizle bu cihazları kullanmayı tercih etmekteyiz. Akustik ses dinleme cihazı sayesinde birden fazla noktalarda olan kaçakları tek tek tespit edebilirken kameralı sistem sayesinde boru içinde oluşan bir tıkanıklık ya da delinme olaylarını ekranda görebilmekte ve çözümleri soruna göre uygulamaktayız.

04 Ekim 2002
1.479 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN