Sosyal Medyada Biz}

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Son teknolojik cihazlar sayesinde su kaçağı bulma konusunda kurumsal olarak hizmet veren firmamız, bütün teknolojik aletleri personellerine kullandırmak adına, bünyesinde çalışan her personele özel eğitimler vermiştir ve vermeye de devam edecektir. Aldıkları eğitimler sonucunda kullandıkları üstün modern teknolojik aletlerin yardımıyla da uzman ve eğitimli olan personellerimiz, iş yerlerinizde veya evlerinizde meydana gelen su kaçaklarını kırmadan bulmaktadır.

Su Kaçaklarını Kamerayla Tespit Ediyoruz

Su tesisat borularında oluşan arızalar, su kaçaklarını da beraberinde getirir. Bütün bu arızaların sebebi tesisat borularının kurulumu sırasında ustaların yanlış işlem yapması, tesisat borularının geçiş noktalarında meydana gelen göçükler, boruların kireçlenmesi, kırılması veya çatlamasıdır. Bu gibi sebeplerden ötürü meydana gelen sorunlar, kameralı su kaçağı bulma yardımıyla uzman ekiplerimiz tarafından fayansları ve duvarları kırmadan çözülmektedir.

Tesisat Borularını Kırmadan Sızıntıları Buluyoruz

Tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçakları, firmamızın uzman ekipleri tarafından uygulanan yöntemler sayesinde kısa sürede tespit edilir. Öncelikle yapılması gereken ilk şey, su tesisat borularının bulunmasıdır. Bunun için de elektromanyetik boru ve tesisat bulma cihazları kullanılır.

Bütün bu cihazların kullanılmasının asıl sebebi, tesisat borularını çıplak gözle görülememesi, fayans ve duvarların altından geçilerek yapılmasıdır. Bu sebepten ötürü, teknolojik cihazlar kullanılarak, duvarlar ve fayanslar kırılmadan tesisat borularının geçiş noktaları tespit edilir.

Son Teknolojik Cihazlar

Su tesisat borularının yeri tespit edildikten sonra, oluşan su kaçaklarını bulabilmek için, profesyonel ekiplerimiz termal görüntü alma ve akustik dinleme cihazlarını kullanır. Akustik dinleme cihazları sayesinde duvar altlarında ve fayans içlerinde oluşan her türlü su kaçağı, ses dinleme yöntemiyle bulunur.

Su kaçağının olduğu yerdeki fayanslar, özel aletler sayesinde zarar verilmeden çıkartılarak tesisat borularına ulaşılır ve su kaçağı onarılır. Termal görüntü alma cihazı sayesinde ise su tesisat borularında başka kaçak olup olmadığı yani su kaçağı tespiti yapılır. Su kaçakları bulunduktan ve bulunan kaçakların onarılma işleminin hemen arkasından onarma işlemi tamamlanmış olur.

Günün hangi saati olursa olsun, her daim yanınızda olan firmamız, sorun bildirildiği an anında yanınızda olacaktır.

20 Ekim 2002
972 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN