Sosyal Medyada Biz}

Kaynağı Bilinmeyen Su Kaçağı Sorun Yaratır

Kaynağı Bilinmeyen Su Kaçağı Sorun Yaratır

Temiz su tesisatlarında ve atık su giderlerinde meydana gelen su kaçakları, artık son teknoloji cihazlar sayesinde kolayca bulunuyor ve sorun çözülüyor. Bu cihazlarla sunulan bütün hizmetlerde fayanslar ve duvarlar kırılıp dökülmüyor, tadilat gerektirmiyor. Bu sayede maliyetler de makul fiyatlarda kalıyor.

Su Saatiniz Sürekli Dönüyorsa

Su saatim sürekli dönüyor, ne yapmalıyım? Bu ve buna benzer soruların cevaplarını ararken, genelde en yakın tesisatçının adresi gösterilir. Şayet evinizin veya iş yerinizin kırılmasını göze alıyorsanız, hemen bir tesisatçı çağırabilirsiniz. Ancak su kaçağı sorunu, sizden değil de başka bir yerden kaynaklanıyorsa, mekanı boşu boşuna kırdırmış olursunuz.

Eğer, gelişmiş teknolojilerle hizmet veren kurumsal firmamıza başvurursanız, su kaçağının tespiti için, hiçbir duvarın veya fayansın kırılmasına katlanmak zorunda kalmazsınız.

En Güvenli Yöntem

Kameralı su kaçağı bulma yöntemi, özellikle gider borularında yaşanan su kaçaklarını bulma konusunda ön plana çıkıyor. Kameralı cihazlar, tıkanan ve sızıntı yapan borunun içine gönderiliyor. Bu sayede boruda kırık veya çatlak olup olmadığının tespit edilmesi sağlanıyor. Elde edilmiş olan bütün görüntüler, bilgisayar ortamında uzman ekipler tarafından incelendikten sonra, onarım yöntemi belirleniyor.

Onarım işlemi sırasında genel olarak kırılma sorunu yaşanmıyor. Su kaçağı sorunu günün hangi saatinde bildirilmiş olursa olsun, ekiplerimiz anında adresinize ulaşıyor. Bu sayede yaşanılan kabus ortadan tamamen kalkıyor.

Sorun Yaratan Su Kaçakları

Su kaçaklarında en büyük sorunu yaratanlar kaynağı bilinmeyenlerdir. Bu tip sorunların çözüme ulaşabilmesi adına profesyonel hizmet veren firmalara başvurmak gerekir. Çünkü kurumsal firmalar, yaşanan su kaçaklarının kaynağını, çok daha doğru bir şekilde tespit eder.

Fayansların üzerinin sürekli ıslak olmasından veya duvarlarda yaşanan kararma problemlerinden şikayet eden kişiler çoğunlukla gizli su kaçağı olduğunu tahmin edemezler. Sorunun kaynağı belli olmadığı için bu durum, ortamın sürekli nem kokmasına da sebep olur. Bu tarz sorunlarda su kaçağı tespiti yapmak adına firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Profesyonel personel ve ekipmanlarla hizmet veren firmamız güçlü teknik altyapılar sayesinde, sizlerden gelen bürün talepleri güvenilir bir şekilde karşılıyor.

19 Ekim 2002
1.661 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN