Sosyal Medyada Biz}

Kırmadan Su Kaçağı Sorununu Çözüyoruz

Kırmadan Su Kaçağı Sorununu Çözüyoruz

Su kaçakları ne zaman başınıza geleceği belli olmayan tesisat sorunlarıdır. Eski ya da yeni ev fark etmeden oluşabilen önlem alınmadığı zaman daha büyük masaflara neden olan bu problemin çözümünde profesyonel bir yaklaşım arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Bizler firma olarak öncelikle müşteri memnuniyetine önem vererek uygun fiyat politikamız, kullandığımız son model cihazlar eşliğinde tesisat sorunlarınıza uzman ekibimizle çözüm olmaktayız. 7/24 bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Su Kaçakları Eski Binalarda Mı Görülür?

Su kaçağı illa eski binalarda görülecek diye bir kural yoktur. Yeni olan binalarda da karşılaşılan sorunlar olabilmektedir. Bina yapımında boruların hatalı döşenmesi, tesisat sıkıntısının olası ya da kişisel kullanım hataları su kaçaklarına neden olabilmektedir. Budurum sizden kaynaklı olabileceği gibi üst kat komşunuzda oluşan sızıntılar sizin dairenizin tavanlarını da etkisi altına alabilmektedir. Burada önemli olan sızıntının tespit edilmesi ve acil müdahale edilmesidir. Ufak bir sorun olarak başlayan sızıntılar kontrol altına alınmadığı taktirde tesisat sistemine büyük zarar verebilmektedir.

Su Kaçağı Sorunlarını Nasıl Çözüyoruz?

Bu tarz bir sorunla karşılaşmanız halinde yapacağınız ilk iş bizlere ulaşmaktır. Telefon numaralarımızdan bize 7/24 erişim sağlayabilirsiniz. Ekip olarak bu alanda uzman kişilerle çalışmaktayız. Son model cihazları da kullanarak işimiz ve işinizi kolaylaştırıcı yöntemlere daha kolay ulaşabiliyoruz. Akustik ses dinleme cihazlarından kameralı sistemlere kadar pek çok cihaz firma bünyemizdebulunmaktadır. Su kaçağı bulmakonusunda piyasadaki deneyimlerimizi de işimize yansıtarak müşterilerimizi memnun etmeyi başarmaktayız.

Kırma İşlemi Yapıyor Muyuz?

Su kaçaklarını tespit etmek eski zamanlarda olduğu gibi bizim için zor olmamaktadır. Kullandığımız cihazlar sayesinde sorunun ana kaynağına hızlı bir şekilde ulaşabiliyoruz. Ses cihazı sayesinde sıcak ya da soğuk su tesisatlarında noktasal atışlar yapmamızı sağlamaktadır. Su kaçağı tespitiiçin kullandığımız bir diğer cihaz ise kameralardır. Kameralar sayesinde boruların içinde meydana gelen problemleri rahatlıkla görüntüleyebilmekteyiz. Bu iki cihaz sayesinde ev ya da iş yerinizde gereksiz kırma işlemi yapmadan sorunlarınız hızlı şekilde çözmekteyiz. Bu da size ek masraf yapmayacağınız anlamına gelmektedir.

18 Ekim 2002
1.665 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN