Sosyal Medyada Biz}

Kırmadan Su Kaçağı Tespit ve Tamiri

Kırmadan Su Kaçağı Tespit ve Tamiri

Tesisat sektöründe kesintisiz ve güvenilir hizmet sunan, kalite anlayışını daima ileriye taşımayı hedefleyen firmamız, profesyonel olarak çalışan ekibiyle, bugüne kadar hizmet vermiş olduğu kurum ve kişilerle güven ve uyum içerisinde çalışarak koşulsuz olarak müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Her türlü tadilat, tamir, su kaçağı ve tesisat işlerinizi yılların bize kazandırmış olduğu tecrübeyle uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriyoruz.

Su Kaçağı Tamiri

Su tesisat onarımı, kısmi veya tamamı yenilenen ve tadilatı gerçekleştirilen bir işlemdir. Su tesisatında bulunan ek parçaların, bataryanın ve ilgili parçaların tamiri olan su tesisat onarımı tarafımızdan garantili olarak gerçekleştirilir. Son teknoloji olan cihazlarımız ve profesyonel ustalarımız sayesinde aklınıza gelebilecek her türlü tesisat onarım ve tamir işlemleriniz firmamız tarafından kırıp dökmeden tamamlanır.

İş yerinizde, evinizde veya oturmuş olduğunuz binada su kaçakları gibi önemli bir sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumda paniklemenin doğru bir yol olmadığını bilmeniz gerekir. Su kaçağı yaşayan kişiler, eskiden kullanılan metotlar yerine daha akılcı olan teknolojinin son ürünleri olarak karşımıza çıkan modern cihazların sorunun en temiz bir şekilde, en kısa zamanda ve en doğru şekilde çözüleceğini de bilirler.

Kaliteli ve Profesyonel Anlayış

Eğer su kaçağı olduğunu biliyorsanız ve tespit edemiyorsanız panik yapmanıza gerek yok. Su kaçağı tespiti işlemi, kullandığımız cihazlar sayesinde çok kısa bir sürede gerçekleşiyor. Su kaçak cihazı sayesinde yapılan tespit işlemi cihazın kaçak bulunduğu noktaya geldiği zaman sinyal vermesiyle başlıyor. Firmamız, su kaçağı tespit ve tamir işlemi sırasında size maddi ve manevi bir kayıp da yaşatmıyor. Burada en önemli nokta cihaz ne derece modern olursa olsun firma elemanlarının bu cihazı kullanabilecek nitelikte olmasıdır.

Kırıp Dökmeye Son

Kaliteli ve profesyonel anlayışla hizmet veren firmamız bu alanda uzman olan personellerin tespit işleminden sonra kaçağın bulunduğu noktayı açarak arızalı olan bölümü değiştiriyor. Açılmış olan bölgede bulunan fayanslar zor bulunabilecek ve değerli özelliklere sahipse aynı teknolojiyle de bu sorun çözülebiliyor. Firmamızın profesyonel ekipleri tarafından fayanslar kırılıp dökülmeden teknolojik aletler sayesinde yerinden çıkarılarak bölgeye mekanik tamir işlemi uygulandıktan sonra yeniden yerine yerleştiriliyor.

Su tesisatında birden fazla su kaçağı bulunuyorsa işin uzmanı olan kişiler tarafından su tesisatında bulunan basınç kontrol edildikten sonra, basınç eğer normal seviyedeyse, borunun içine delik kapayıcı özelliğe sahip olan mineral kristal ürünler yerleştiriliyor. Bu sayede borularda bulunan delikler kırılmadan ve açılmadan su kaçağı tamir işlemi gerçekleştiriliyor. Deneyimli kadrosu ve geniş servis ağıyla hizmet veren firmamız, su kaçağı bulma konusundaki bütün bilgi ve deneyimlerini sizlere sunuyor.

25 Ekim 2002
2.098 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN