Sosyal Medyada Biz}

69 TL – Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Çekmeköy

69 TL – Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Çekmeköy

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Çekmeköy de artık kırmaya dökmeye son vererek bunun yerine termal kamera ve akustik ses dinleme cihazlarımız ile su kaçağını bulmaktayız. Önceden bildiğiniz gibi evinizin her yeri kırılır dökülür eviniz inşaat haline dönerdi şimdi ise bunun önüne teknoloji geçti ve artık kırmaya dökmeye son verdik ve sizleri bu sıkıntıdan kurtarmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Çekmeköy Kırmadan Su Kaçağı Tespiti konusunda aklınıza sorular takılmaktadır. Su kaçağını cihazlar nasıl bulur. Nasıl Kırmadan su kaçağını tespit ediyorlar bunun gibi yapacağımız işlemleri biraz tarif edelim şu şekilde yapmaktayız. Öncelikle evinizde bulunan iki tesisatın ayrı ayrı testlerini yaparak hangi boruda sıkıntı olduğuna bakmaktayız sıcak su borusunda mı soğuk su borusunda mı? Hangi tesisat da sıkıntı var ise termal kamera ve akustik ses dinleme cihazımız ile yerini noktasal tespit ediyoruz. Bundan sonraki işlemler bildiğiniz gibi kırma işlemine başlanır. 1 veya 2 fayans kırılarak eve çok fazla zarar vermeden tesisatın onarımı yapılır ve teslim edilir. Aklınıza şu gelecektir her işi cihazlar mı? yapıyor. Asla böyle bir şey söz konusu edilemez. Cihazdan daha önemli olan şey o cihazı kullanabilmektir. Bu konuda Huzur Tesisat olarak devreye girmekteyiz. Huzur tesisat işinin ehli güler yüzlü ve en az iki yıllık su kaçağı tespiti tecrübesi olan elemanlar ile çalışmaktadır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Çekmeköy evinizde su kaçağınız mı? var. Komşunuz şikayete mi? geldi. Tavandan su damlıyor veya faturalarınız yüksek mi gelmeye başladı artık bunları problem etmenize gerek yok çünkü bunları sizin yerinize düşünen firmanız var. Sizlerde bunları düşünmeyin ve arayın gelelim probleminizi giderelim. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

17 Nisan 2008
69 TL – Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Çekmeköy için yorumlar kapalı
2.408 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN