Sosyal Medyada Biz}

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı bulma konusunda uzman ekibimizle sizlere haftanın her günü ve her saati hizmet veriyoruz. Bizlere sorun yaşadığınız her an ulaşabilir uygun fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Bu alanda piyasada bulunan son model cihazların kullanımını sağlayarak profesyonel anlamda sizlere yardımcı olmaktayız. Böylelikle kırmadan sizlere büyük masraflara neden olmadan kalıcı çözümler sunuyoruz.

Neden Biz?

Piyasada tesisat işinde hizmet veren pek çok firma bulabilirsiniz. Neden biz sorusuna verilecek cevapların başında müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada gelir. Profesyonel olarak işimize yaklaşarak uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte evinizde ya da iş yerinizde meydana gelen su kaçakları için sizlere kusursuz hizmet sunuyoruz. Kullandığımız cihazlar sayesinde kırma işlemi yapmamıza gerek olmadığını özellikle belirtmek isteriz. Bu da size ek masraf çıkmayacağı anlamına gelmektedir.

Kırmadan Nasıl Sorun Çözüyoruz?

Tesisat işinde eski yıllardan beri yapılan ilk işlem kırmadır. Sorunun çözülmesi için ustaların kırma işlemi yapması ve tesisatın durumunu görmesi gerekir. Duvar arkasında, parke altında olan tesisat sistemleri için bu durum sıkıntı yaratabilirken ek de masraf anlamına gelmektedir. Bir sürede de evin ya da iş yerinin kullanılamayacağı da eklendiğinde iş büyümektedir.

Firma olarak bu süreçleri geride bıraktık. Son model cihazlar sayesinde su kaçağı tespiti kırmadan nokta atışı yapabiliyor ve sorunlu olan alanda ufak tadilat işlemleriyle sorunu kalıcı olarak çözüyoruz.

Hangi Cihazları Kullanıyoruz?

Yaşadığınız tesisat sorunların da kullandığımız cihazlar hem bizlerin hem de sizlerin işini kolaylaştırmaktadır. Evinizde gereksiz kırma işlemleri yapılmadığı için ek masraf çıkmamakta ve zamandan tasarruf edilmektedir. Su kaçağı tespit işleminde akustik ses cihazı ve kameralı sistemlerden faydalanıyoruz. Ekip arkadaşlarımız duvar içi ya da parke altında olan sıcak ya da soğuk fark etmeden tüm tesisatı akustik ses cihazları sayesinde dinleyebilmekte. Böylelikle problemin olduğu yerler gelen sinyallerle belirlenmektedir. Pis su ve sıcak su borularında meydana gelen sorunları çözmek için kamera sisteminden faydalanıyoruz. El yordamıyla bulanamayacak bazı tesisat sorunları kamera sistemi sayesinde kolaylıkla tespit edilip sorunlar hızlı şekilde çözülmektedir.

24 Ekim 2002
1.832 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN