Sosyal Medyada Biz}

Kombi Ve Petek Temizliği Fiyatları  

Kombi Ve Petek Temizliği Fiyatları  

Petek ve kombi temizliği fiyatı evden eve ve kalorifer boyutuna ve sayısına göre değişiklik gösterir. Kombi temizliği ve kalorifer temizliği tesisatınızın daha sağlıklı çalışmasını ve uzun ömürlü olmasını sağladığı için oldukça önemlidir. Petek temizleme işlemi iki kısma ayrılır;

  • İlk olarak kaloriferin üst boruları temizlenir.
  • İkinci işlemde ise kaloriferin alt boruları temizlenir.
  • Kaloriferde biriken pislikler fazlaysa temizlik işlemi 2 defa yapılabilir.

Kalorifer temizliğinde önemli olan kalorifer tesisatının temizlenmesidir. Çünkü kir, çamur, pas ve kireç kaloriferde değil kalorifer tesisatında yer alır.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kalorifer temizliği yanlış bilinenin aksine kaloriferde değil kalorifer tesisatında yapılır. Temizlik işlemi yaklaşık 1 – 2 saat sürer. Temizlik süresi kaloriferin boyutuna, ne kadar kirli olduğuna ve sayısına göre değişiklik gösterir. Petek temizliği yapılacak ortama ulaşan ekiplerin yanında uzun gider boruları bulunur. Bu borular evin, iş yerinin tuvalet ya da lavabo giderine bağlanarak çıkan kirler borularla gidere aktarılır. Temizleme esnasında ortam kirlenmez. Kombi ve petek temizliği fiyatları kaloriferin boyutuna ve sayısına göre değişiklik gösterir. Temizlik yapılacak noktaya ulaşan ekiplerden fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Petek Ve Kombi Temizliği Ne Zaman Yapılmalı?

Eğer kaloriferleriniz ısıyı iyi iletmiyor ya da fazla yakıt kullanıp az ısıtıyor ise peteğinizin temizlik zamanı gelmiş olabilir. Kalorifer tesisatı temizliğinin ortalama 2 yılda 1 defa yapılması gerekir. Kaloriferlerinizden gelen kötü koku, ısıyı az iletme, fazla yakıt kullanma ya da yavaş ısıtma gibi problemler petek temizleme işlemi ile yok olabilir. Kombi ve petek temizliği fiyatları kalorifer boyutuna, sayısına ve bulunduğu yere göre değişiklik gösterebilir.

Kombi Ve Petek Temizliğinin Fiyatları Nasıl?

İyi bir kalorifer temizliğinde kalorifere uygun makine ve teçhizat çok önemlidir. Uzman ekiplerimiz kalorifer tipine göre petek temizliğini gerçekleştirir. Kombi ve petek temizliği fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz firmayı arayarak bilgi alabilir ve uzman ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Petek temizlik fiyatları kaloriferlerin boyutuna ve sayısına göre değişiklik gösterebilir. Temizlik işlemi ise yaklaşık 1 – 2 saat içerisinde tamamlanır.

07 Kasım 2018
1.801 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN