Sosyal Medyada Biz}

Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Tuvalet tesisatları, bazen kullanıma bağlı olarak bazen de yaptırdığınız onarımlarda yapılan hatalardan ötürü tıkanabilir ve su kaçağı meydana gelebilir. Kullanıma bağlı olan tıkanıklık sebepleri arasında, tuvaletin içine atılan ve erimeyen cisimler gelir. Örnek verecek olursak; ıslak mendiller, plastik maddeler, tuvalet kağıtları, çocuk bezi, çocuk oyuncakları ve bulaşık süngeri gibi daha birçok erimeyen madde tıkanıklık sebepleri arasındadır.

Tesisat Problemlerinin Sebepleri

Tuvalet tesisatlarında yaşanan problemler; iş yerinizde, evinizde ve günlük hayatınızda sıkça karşılaşabileceğiniz bir durumdur. Tuvaletlerde gereğinden fazlaca kullanılan tuvalet kağıtları, çoğu zaman suda çözünmeyebiliyor. Özellikle ıslak mendiller bu etkenlerin başında geliyor. Bu sebepten ötürü tuvaletlerinizde mutlaka bir çöp kovası bulundurmalısınız. Sürekli olarak tuvalet kağıdı kullanımı klozetleri de tıkayabiliyor.

Dikkatsizlik sonucunda tuvalete atılan plastik maddeler ve çoğu zaman karşılaştığımız çocuk oyuncakları hatta çocuk bezleri tıkanıklık sebepleri arasında. Ayrıca, gider borularınızın düzgün döşenmemiş olması, döşenme sırasında dirseklerin gereğinden fazla kullanılması, döşenmiş boruların fazla olması gibi birçok faktör de su kaçakları ve tıkanıklık sebebi olabiliyor.

Çözüm Artık Çok Kolay

Tesisat problemlerinize çözüm arıyorsanız tesisat hizmetlerimizden en güvenilir ve en hasarsız şekilde yararlanabilirsiniz. Firmamız, tesisatlarda yaşanan problemin sebebini bulmak ve bu problemleri gidermek için kameralı görüntüleme sistemini kullanıyor. Ekibimiz, tesisat problemleri için gerekli olan bütün ekipmanlara sahiptir.

Sorunun daha kolay ve hızlı bir şekilde çözebilmesi için kameralı görüntüleme cihazlarımız sayesinde su kaçağı tespiti konusunda yaşanan problemlerin sebebini buluyoruz ve eğer tesisatınızda bir sorun varsa bunu size rapor olarak veriyoruz. Tesisatları bu cihazlar sayesinde görüntüleyerek, robot cihazımızla tesisatta sıkıntı bulunan yere müdahale ediyoruz.

Profesyonel Ekipmanlar

Asla kırma ve dökme işlemi olmadan gerçekleştirdiğimiz yöntemlerde tesisatın içine robot cihazla girerek, suyun gitmesini engelleyen ve tesisatta kırık bulunan bölgeleri cihaz sayesinde tespit ettikten sonra profesyonel cihazlarımız sayesinde tesisatınızın onarımını sağlıyoruz.

Firmamız teknolojik bütün gelişmeleri anında uygulayarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyor. Cihaz sayesinde tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, bakım ve onarım hizmeti sağlayan firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir.

26 Ekim 2002
2.066 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN