Sosyal Medyada Biz}

Pendik Su Kaçağı Bulma

Pendik Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları erken tamir edilmezse tüm tesisatın zarar görmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle su kaçağı bulma yöntemlerinin iyi bilinmesi ve gereken belirtiler gerçekleştiği zaman müdahale edilmesi gerekmektedir. Pendik su kaçağı bulma firmamız bu konuda profesyonel bir hizmet vermektedir. Eğer ev ya da iş yerlerinizdeki şikayetler sonucunda su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız ilk olarak bizi arayarak sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Su kaçaklarını anlamanın pek çok yolu vardır ve bunların büyük bir kısmı sizin de yapabileceğiniz şeylerdir. Öncelikle mutlaka su faturalarınızı kontrol etmelisiniz. Evde su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız, bunu anlamanın en kolay yollarından biri su faturalarıdır.

Eğer bir süre önceki faturalarınız düşük gelirken, ortada hiçbir neden yokken faturalarınız çok fazla arttıysa, bu durum su kaçaklarından kaynaklanıyor olabilmektedir. Tabii faturalarınız yükseldi diye kesin su kaçağı var demek yanlış olabilir ama tahmin yapmanızı sağlar. Böyle bir durum yaşadığınızda hemen Pendik su kaçağı bulma firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Su kaçaklarını daha kesin bir şekilde anlamanın bir yolu da su sayacını kontrol etmektir. Sizin de tahmin edeceğiniz gibi bu işlem için mutlaka tüm muslukların ve vanaların hatta çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinin de kapatılması gerekmektedir. Ancak bunlar yeterli değildir, sayacın da kapatılması ve 10 dk beklenmesi de gerekir. Daha sonra açtığınızda hala çalışıyorsa su kaçağı vardır.

Aletle Su Kaçağı Tespiti

Pendik su kaçağı bulma şirketimiz özel teknolojik aletler yardımı ile saniyeler içerisinde su kaçaklarını tespit edebilmektedir. Bu işlem için duvarlarınız kırılmaz ve tesisatınız da hiçbir şekilde zarar görmez. Termal özelliği bulunan bu cihazlar su kaçağı olduğu zaman özel bir dedektör yardımı ile bu durumu bildirir.

12 Ağustos 2018
1.354 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN