Sosyal Medyada Biz}

Petek Radyatör Dış Temizliği Nasıl Yapılır

Petek Radyatör Dış Temizliği Nasıl Yapılır

Huzur Tesisat uzunca bir süreden beri siz değerli müşterilerimiz için hizmetlerimizi titizlikle ve incelikle gerçekleştirmekteyiz. Huzur tesisat olarak bütün tesisat işleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Bizler sizlere yalnızca bir telefon mesafesi kadar uzağız. Vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamı garantili olup, en kısa sürede dilediğiniz mekana uzman ekibimizi yönlendiriyoruz. Kullanmış olduğumuz tüm cihazlarımız ve makinelerimiz son teknoloji olup, sorunları temelinden en kesin yöntemlerle çözüyoruz! Kullanmış olduğumuz tüm ekipmanlar kalite standartlarına uygun olup, garantili işlemlerimizin arkasında olarak hizmetinizdeyiz! 7 gün 24 saat ne zaman isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Acil durumlarda ekibimizi en kısa süre içerisinde tarafınıza yönlendiriyor ve en kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm işlemler için son derece olumlu yorumlar aldık ve uzun yıllar da aynı özveriyle alışıp bu yorumları duymaya devam edeceğiz. Ne zaman isterseniz, bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak istediğiniz işlem için talep oluşturabilirsiniz.

Petek radyatörlerinin dış temizliği nasıl yapılmaktadır?

Petek radyatör dış temizliği işlemi için sırasıyla şu adımlarla ilerlemekteyiz;

  • Duman odası temizliği
  • Ana eşanjör temizliği
  • Gaz tankı kontrolü
  • Tozların temizliği
  • Filtre kısmının temizlenmesi
  • Elektrot testi

Petek radyatör dış temizliği işlemlerinizi bu aşamalarda sırasıyla gerçekleştirmekteyiz. Temizleme işlemi esnasında son teknoloji cihazlar ve ekipmanlar uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Söz konusu işlem gerçekleştikten sonra ödemiş olduğunuz doğalgaz faturasındaki farkı hemen göreceksiniz! Hem daha çok verim alabilmek için hem de daha az maddi zarara uğramak için söz konusu temizleme işlemlerini belirli aralıklarla yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Dilediğiniz zaman bizlere ulaşarak, radyatör temizleme hizmetimiz için talepte bulunabilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede uzman bir ekip gönderip temizleme işleminizi gerçekleştireceğiz.

Petek radyatör temizleme işlemi ne kadar sıklıkla yapılmalıdır ve fiyatı ne kadardır?

Petek radyatör temizleme işlemleri her sene petekleri kullanmaya başlamadan önce yapılmalıdır. Petekleri çok sık kullanmayan haneler söz konusu işlemi iki senede bir yaptırabilir. Bu işlemi yaptırmanız halinde peteklerinizden çok daha iyi bir verim alırsınız. Öyle ki eşit ısınmama gibi sorunlar bu temizleme işlemleriyle çok kısa bir süre içerisinde çözülmektedir. Sizler peteklerinizi ve radyatörlerinizi düzenli olarak temizleterek onların ömrünü uzatırken verimlerini arttırabilirsiniz. Bu işlemlerin sonucunda faturalarınızda da ciddi anlamda azalma görecek ve eminiz ki çok mutlu olacaksınız! Öyle ki temizleme işlemlerinden sonra kombilerinizi düşük ısılarda tutsanız daha eski halinin yüksek ayarlarına oranla çok daha fazla verim alırsınız. Söz konusu işlem için net bir fiyat bilgisi olmayıp temizleme alanına, petek sayısına ve boyutuna, kullanılacak malzemelere vb. faktörlere göre kişiye özel bir maliyet çıkacaktır. Sizler de dilediğiniz zaman bizlere ulaşarak detaylı bilgi ve en avantajlı güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

22 Ocak 2019
1.502 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN