Sosyal Medyada Biz}

Son Model Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti

Son Model Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı günümüzde sorun olmaktan çıktı artık. Firma olarak bu konuda sorun yaşayan ev ya da iş yeri sahiplerine son model cihazlarımız ve uzman ekibimizle kaliteli hizmet sunuyoruz. Bunu yaparken uygun fiyat politikası uygulayarak müşteri memnuniyetini de ön planda tutuyoruz. Siz de bu tarz sorunlarınız için bizleri arayabilir ve randevu alabilirsiniz.

Su Kaçağı Belirtileri

Su kaçakların yaşanılması her tesisat için olabilmektedir. Burada önemli olan sorunun başından tespit edilmesi ve müdahale edilmesidir. Müdahale kısmında firmamızdan yardım alabilirsiniz. Kendi başınıza çözebileceğiniz bir sorun olmayabilir. Sorun borulardan kaynaklıysa sizin bulduğunuz çözümler kısa süreli olacak ve probleminde daha da büyümesine neden olabilecektir. Su sayacınızda sürekli bir hareketlilik varsa bu sızıntı olabileceğine işaret etmektedir. Duvarınızda bir nem durumu, fayans aralarında renk değişimi, banyoda alt komşunuza sürekli devam eden bir sızıntı, kombinin su miktarının sürekli azalması ya da kalorifer borularında su miktarının azalması gibi işaretler evinizde ya da iş yerinizde su kaçakları olabileceğine işaret etmektedir.

Su Kaçağı Bulma Yolları

Firma olarak bize ulaştığınızda bu sorunlarınıza profesyonelce yaklaşıyoruz evinizde her yeri kırp dökmeden önce sorunun ana kaynağını ve kaç noktadan sızıntı olduğunu buluyoruz. Bunları yaparken de teknolojiden faydalanarak bu alanda piyasada bulunan son model su kaçağı bulmacihazları kullanıyoruz. Böylelikle işimizi kolaylaştırıyor sizlere de ek masraf olabilecek gereksiz kırma işlemleri çıkarmıyoruz. Öncelikle sızıntı noktaları tespit ediliyor. Sorunun büyüklüğünü görmek içi kameralardan yardım alıyoruz. Tüm nektaralar tespit edildikten sonra onarım sürecine başlıyoruz. Bu işlem bitince yapılan ufak kırma işlemleri düzeltilip eviniz sizlere teslim ediliyor.

Su Kaçağı Çözümleri

Su kaçağı tespiti yapılırken bizler firma olarak son modern yöntemleri tercih ediyoruz. Bu yöntemler sizlere ek masraflara yol açmadığı gibi zamandan da tasarruf edilmesini sağlıyor. Bu da hem sizin hem de bizim işimizi kolaylaştırıyor. Akustik ses cihazları sayesinde duvar içlerinde, parke altında olan tüm tesisatı dinleme şansı ve sızıntıların kaç noktada olduğunu bulma şansı yakalıyoruz. Boru çini görüntülemek içi de kameralı sistem kullanarak yapılan tüm uygulamaları sizlere belgeli olarak sunuyoruz.

21 Ekim 2002
1.925 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN