Sosyal Medyada Biz}

69 TL – Su Kaçağı Ataşehir

69 TL – Su Kaçağı Ataşehir

Su Kaçağı Ataşehir de artık termal kamera ve akustik ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Önceden bildiğiniz gibi dairenizde kırılmadık yer kalmaz ve eviniz inşaat haline dönerdi. Evinizde su kaçağınız mı? var. Komşunuz şikayete mi geldi. Bunları problem etmenize gerek yok artık çünkü bu problemlerinizi halletmek teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile kısa sürede çözülmektedir. Kafanızda tabi ki sorularınız vardır. Sorularınıza geçmeden önce sitemizde videolarımız bölümünden su kaçağının nasıl yapıldığını ve su kaçaklarını izleyebilirsiniz.

Ataşehir Su Kaçağı öncelikle şunu söylemeliyim ki kaçakları cihazlar bulur. Asıl olan şey şudur ki o cihazları iyi bir şekilde kullanmak ile su kaçakları bulunur. Huzur Tesisat olarak personellerimiz en az 2 yıl su kaçağı tecrübesi edinmişlerdir. Su kaçağı bulma konusunda yapılacak işlemler şu şekildedir. Öncelikle daire de bulunan iki tesisat ayrı ayrı testleri yapılır yani sıcak veya soğuk suda mı kaçak var bakılır. Bu aşamadan sonra cihazlarla arama işlemine başlanır. Kaçak bulunur. Kaçak bulunduktan sonra yapılacak işlem bellidir yerin durumuna göre kırım yapılır ve onarılır.

Su kaçağı Ataşehir de bildiğiniz gibi su kaçağının ne zaman patlayacağı belli olmadığından dolayı 7/24 hizmet vererek diğer firmaların önünde olmaya devam etmekteyiz. Sizler de bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

23 Nisan 2006
2.992 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN