Sosyal Medyada Biz}

69 TL – Su Kaçağı Bulma Eyüp

69 TL – Su Kaçağı Bulma Eyüp

Eyüp Su Kaçağı Bulma artık son teknolojik cihazlar ile yapılmaktadır. Artık kırmaya dökmeye son veriyoruz. Bildiğiniz gibi su kaçağı bulma önceleri evinizin her yeri kırılır dökülür eviniz inşaat haline dönerdi. Şimdi ise su kaçağı bulma termal kamera ve akustik ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Aklınıza şu soru gelebilir acaba bu cihazlar nasıl kullanılır. Hemen anlatalım:
Eyüp Su kaçağı bulma konusunda cihazlar kadar cihazı kullanan daha doğrusu kullanmayı bilen çok daha önemlidir. Su kaçağı bulma konusunda öncelikle yapılan işlemler evin içindeki soğuk ve sıcak su borularını testi yapılır. Bundan sonra hangi boruda kaçak varsa ve alt tarafta damlattığı yere yoğunlaşarak su kaçağı bulma işlemine başlanır. Su kaçağı bulunur ve bulunduktan sonra tesisatın onarımı yapılır.
Su kaçağı bulma konusunda işinin ehli en az 2 yıl tecrübeli elamanlar ile çalışırız ve evinizi evimiz olarak benimseriz yani evimize gelen ustanın nasıl gelmesini istiyorsak sizin evinize gelen ustalarımız da o şekildedir. Su kaçağı bulma konusunda işinin ehli güler yüzlü ve disiplinli çalışarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.
Su kaçağı bulma konusunda zaman sınırımız yoktur. Suyun ne zaman patlayacağı belli olmadığı için bizlerde 7/24 hizmet vererek huzur tesisat olarak bu konuda da bir adım öndeyiz. Sizlerde bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

13 Nisan 2009
69 TL – Su Kaçağı Bulma Eyüp için yorumlar kapalı
2.920 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN