Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

 

Binalardaki tesisatlar zaman içinde yıpranıp arıza yapabilir, temiz su kaçağı, atık su sızıntısı gibi sorunlarla karşınıza çıkarak beklenmedik durumlar yaratabilir. Bu arızalar ek yerlerindeki hatalı işçilikten kaynaklanabileceği gibi kötü malzeme kullanılmasından da kaynaklanabilmektedir.

Başlıksız-5Ev ve iş yerlerinde binalarınızın bazı alanlarında karşılaşacağınız su kaçağı ya da su sızıntısı gibi durumları fark ettiğinizde size bir tuş kadar yakınız. Gelişen teknolojiye paralel son sistem teknik aletlerimiz, işinin ustası ekibimiz ve ekipmanlarımızla birlikte yanınızdayız. Kısa sürede, su kaçağı bulma konusunda çevreyi kirletmeden ve garantili hizmetle sorununuzu çözmeye talibiz.

Su kaçağı bulma konusunda farklı yöntemlerle; Test pompası ile basınçlı su uygulaması, ses yükselticisi destekli ses dinleme yöntemi ve bilgisayar destekli termal kameralarla uygulanan çalışma yöntemlerimiz arızanızın özelliğine göre değişmektedir.

Hizmetimiz sadece su kaçağı bulma konusu ile de sınırlı olmayıp; doğalgaz, kalorifer, klozet, musluk tesisatı, bulaşık- çamaşır makineleri montesi gibi pek çok konuda kesin ve kalıcı çözüm getirerek sorununuzu çözmektedir.