Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı İçin Bizi Arayın

Su Kaçağı İçin Bizi Arayın

Su tesisatı, sorun yaşanmasından en çok korkulan sistemlerden biridir. Su tesisatında ciddi bir sorun oluşması, temizlik, beslenme gibi pek çok konuda aksamalara neden olmaktadır. Suyun düzgün bir şekilde akmadığı evde yaşamak, işkenceden farksız olabilir. Su kaçakları ise, yüksek faturalar başta olmak üzere pek çok can sıkıcı soruna neden olmaktadır. Firmamızdan kaçaklar hakkında hizmet alabilirsiniz. Sorunun tespitinden çözümüne kadar kullandığımız profesyonel yöntemler sayesinde, en az masrafla en iyi sonucu elde ediyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Hakkında

Su kaçağı tespiti, işlem sürecinin neredeyse yüzde ellisini kapsamaktadır. Doğru tespitin yapılması, sorunu büyük ölçüde çözmek için yeterlidir. Su kaçağı tespiti için kullanılan cihazlar Özel elektromanyetik amfi cihazı, Elektromanyetik boru ve tesisat bulma cihazı, Elektroakustik cihaz olarak isimlendirilir. Bu cihazlar, zemine ses frekansları göndererek, geri dönen sinyalleri inceler. Su kaçağının bulunduğu bölgeden gelen geri dönüş hemen fark edilebilmektedir. Bu sayede, kaçağın tam olarak nerede olduğu bulunur.

Su kaçağının ne derece ciddi olduğu anlaşıldıktan sonra ise uygun tamirat yöntemi seçilerek sorun giderilmektedir. Su kaçağı ihmal edildiği takdirde, boruların daha fazla zarar görmesine ve etkilerinin daha fazla olmasına neden olabilir. Patlamış borular ile uğraşmamak için su kaçağının erken çözümü çok önemlidir. Evlerde su kaçağı olup olmadığı, küçük gözlemlerle bile anlaşılabilmektedir.

Su Kaçağı İçin Müşterilerin Yapabilecekleri

Müşterilerimiz, bu konuda yalnızca su kaçağı bulma konusunda yardımcı olabilirler. Tam olarak yer tespiti yapılmasa bile, sorunun var olup olmadığını anlamak çok kolaydır. Su kaçaklarına kesinlikle uzman olmayan kişilerin müdahale etmemesi gerekiyor. Bu durum, sorunların daha fazla büyümesine neden olabilmektedir. Halılardaki küflenmeler, evde hissedilen aşırı rutubet, zemin ve duvarlarda oluşan çatlamalara dikkat edilmelidir. Su kaçağı olduğunu anlamak için evdeki tüm musluklar ve bataryalar kapatılmalıdır. Borulardan hala su sesi gelmeye devam ediyorsa, muhtemelen bir su kaçağı vardır.

Uzman Kişilere Güvenin

Su kaçağı olduğundan emin olunduktan sonra, ilk yapılması gereken uzman bir firmaya başvurmaktır. Firmamız bu konuda her türlü hizmeti sağlamaya hazırdır. Müşterilerimizin duruma bireysel olarak müdahale etmelerini kesinlikle önermiyoruz. Yanlış bir hareket, tesisat borularına ciddi zararlar verebilir.

12 Ekim 2002
1.713 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN