Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı İçin Kesin Çözüm

Su Kaçağı İçin Kesin Çözüm

Su kaçakları aniden artan su faturaları ya da alt komşunun duvarlarında meydana gelen döküntüler ve kabarıklar sonucu anlaşılan ve evin maddi anlamda zarar görmesine neden olan bir sorundur.

Su Kaçakları Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı tespiti ev sahibi olarak artan faturalar ile anlayabileceğiniz bir durum olurken ayrıca alt komşunuzun yapacağı ikaz ile de fark edebileceğiniz bir durumdur. Eskimiş su borularının çatlaması sonucu suyun dışarı akması ile meydana gelen su kaçakları zamanla betondan sızdırılarak alt kata geçmekte ve bu da alt katın duvarlarında kabarmalara neden olarak döküntülere, nemli ve rutubetli bir ortam oluşmasına neden olmaktadır. Bu da sağlık açısından zararlı olduğu gibi evin yapısının bozduğu için hoş olmayan bir görüntüye neden olmaktadır. Bu duruma çözüm bulabilmek için işinin ehli bir su tesisatçısı gereklidir ve firmamız bu konuda ehil kişilerden biridir.

Su Kaçağını Nasıl Tespit Ediyoruz?

Su kaçağı bulma işlemi esnasında bazı su tesisatçıları kırma işlemi ile borunun yerini tespit etmeye çalışırken firmamız son teknoloji ürünler ile bu işlemi gerçekleştirmektedir. Son teknoloji termal kameralar ile hiçbir kırma işlemi yapmadan sorunun ana kaynağını tespit eden firmamız hem daha az masraf yapmanızı hem de daha hızlı çözüm elde etmenizi sağlamaktadır.

Su Kaçağı Tespitlerinden Sonra Ne Yapılır?

Su kaçakları evin maddi anlamda zarar görmesine neden olurken ayrıca ani su faturası artışları ile bütçeye de zararı olan bir sorun olmaktadır. Bunun için eski yöntemler ile evde tadilat gerektiren kırma gibi çalışmalar yerine firmamız don teknoloji ürünleri ile herhangi bir maddi hasara yol açmadan sorunun ana kaynağını bulmaktadırlar. Sorunun ana kaynağının kısa sürede teknolojik cihazlarla bulunarak anında çözüm üretilmesini sağlamaktadır. Kısa sürede teşhis konmasının ardından herhangi tadilat gerektirmeyen ana boru üzerinden boru değişimi veya nadiren kırma işlemi ile boru değişimi yapılı. Kısa sürede etkili ve kesin çözüm elde etmeniz sağlanarak en az masrafla sorunun kökten çözülmesi sağlayarak hızlı bir şekilde onarım sağlanmaktadır.

28 Eylül 2002
1.041 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN