Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Evlerde, iş yerlerinde ya da binalarda kısaca yapılarda meydana gelen, yeri ve nedeni olmayan tesisat problemleri yani su kaçağı problemleri, alt komşunuza inen su sızıntıları, komşunuzun ve sizin huzurunuzu kaçırmaya ve canını sıkmaya yetecek kadar önemli bir problem olabilir. Firmamız bu konuda size kalıcı ve garantili çözümler sunuyor.

Su Kaçağı Tespitinde Teknolojik Çözüm

Su kaçağı tespiti ve tamiri, zahmetli ve yorucu süreçlerin başındadır. Tamir işlemi sırasında oluşabilecek kirlilik ve tahribat ise göz korkutucu bir durumdur. Günümüzde su kaçağı tespiti, her yeri kırıp dökmeden, size zaman kaybı ve maddi bir külfet yaratmadan, gelişen teknoloji sayesinde çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Firmamız su kaçağı bulma konusunda kaçağın olduğu yeri teknolojik cihazlar yardımı ile nokta atışı yapılarak tespit etmektedir.

Eskiden ekipmansızlık ve sistemsizlik yüzünden oluşan manevi ve maddi sıkıntıları, su kaçağı tespitinde yapılan teknolojik çözümler sayesinde tamamen ortadan kaldırıyoruz. Su kaçağı tespitinde teknolojinin en son ürünlerini ve kameralı görüntümle cihazlarını kullanarak, işinde uzmanlaşmış ekibimiz sayesinde kısa zamanda çözüme kavuşturuyoruz.

Uzmanlık İster

Açık alanlarda oluşan su kaçağı tespiti işlemi genellikle detektörlü tespit cihazları kullanılarak yapılmaktadır. Bu detektörlü cihazlar yerin 3 metre altından geçmekte olan borularda meydana gelen kaçakları da bulabilme özelliğine sahiptir. Bu cihazlarla yapılan su kaçağı bulma işlemi, son derece güvenilir olmakla birlikte, su kaçağının olduğu alanda herhangi bir kazı işlemi de yapılmamaktadır.

Bizler; son teknolojiye sahip olan su kaçağı tespit cihazları sayesinde kaçak olan noktayı tespit ederek; evinizdeki, iş yerinizdeki veya binanızdaki bu sıkıntıyı gidermek adına, verilebilecek en az zararla, su tesisatınızın tadilatını ve tamirini yapıyoruz.

Kimyasal Madde Yok

Su kaçağı tamiri sırasında farklı teknolojilerde yararlanıyoruz. Bunların başında gelen yöntemlerden biri, içinde sağlığa zararlı olmayan ve hiçbir kimyasal madde barındırmayan kimyasallardır. Bu kimyasallar sayesinde su kaçakları bulunan zeminin veya zeminlerin, duvarın veya fayansın tamir işlemi hiçbir şekilde kırma gerekleştirilmeden yapılmaktadır.

Başka bir yöntem ise boruların bir kısmının değiştirilmesi yöntemidir. Bu yöntemde fayansların sadece bir bölümünde kırılma meydana gelmektedir. Fakat bu kırılma işlemi, çok geniş bir alanda değil birkaç fayansın kırılmasıyla gerçekleşmektedir.

Tamir işlemlerinin bitmesinin hemen ardından fayansların yerine yerleştirilmesi çok daha kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Bu tamir işlemlerinin sağlıklı ve kolay bir şekilde gerçekleşebilmesi için bütün yenilikleri takip eden, teknik altyapısını sürekli olarak güncelleyen ve işinde profesyonel olan ellerle hizmet veren kurumsal firmalar tercih edilmelidir.

28 Eylül 2002
1.038 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN