Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı Tamiri

Su Kaçağı Tamiri

Su kaçakları bir çok su tesisatı bulunan yerde karşımıza çıkabilecek bir durum olup aynı zamanda tamiri de mümkündür. Su kaçağı tamiri şirketimiz tarafından yapılabilen bir işlem olup aynı zamanda kırmadan tespit edilmektedir. Önceki zamanlarda yapılan tahmin işlemi ile Duvarlar delik deşik bir şekilde su kaçağı tespiti yapılabiliyordu. Son zamanlarda su kaçağı tespiti duvarların tüm yok kırılmadan yapılabilen bir işlem olduğu için oldukça yaygınlaşmıştır. Su kaçağı tespiti şirketimiz tarafından yapılabilecek bir işlem olup aynı zamanda kırmadan halledilebilir.

Su Kaçağı Neden Olur?

Su kaçakları boruya kesici Bir aletin kaçması ya da herhangi bir şeyin tıkanması ile oluşabiliyorken aynı zamanda burnun yıllar boyu çürümesi ile de meydana gelen durumlardan biridir. Su kaçağı nedenleri arasından bir diğeri ise yıllar boyu kullanılan boruların tamir edilmeden ya da kontrol edilmeden kullanılarak çürümeye sebep olmasıdır. Su kaçağı tamir edilmez ise evinizi ya da işyerinizi su basma gibi problemler ile karşı karşıya bulabilirsiniz. Ve su kaçakları özel cihazlar ile tamir edilen bir problem olup Bu cihazlar olmadan kaçağın bulunması oldukça zor olabiliyor.

 

Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır?

Su kaçaklarının tamiri isem ilk olarak kaçak olan yerin bulunması ile başlamaktadır. Önceki zamanlarda su kaçakları duvarların tahminen yer yer kırılıp su kaçağının bulunması sağlanıyordu.  Bu kırılmalar duvarların hasar görmesine neden olduğu için birçok ev sahibi tarafından tercih edilen bir yöntem olmamaktadır. Fakat günümüzde gelişmiş olan Termal cihazı ve sizi iyi ileten cihaz ile sıcak ve soğuk su tespiti kolayca yapılabiliyor. Su kaçağı bulma işlemi tamamlandıktan sonra kaçak olan yerin kırılıp borunun düzeltilmesi ve tekrar duvarın kapatılması ile tamir işlemi tamamlanır

Su Kaçakları Önlemezse Ne Olur?

Su kaçaklarının tamire şirketimizde ki Ustalar tarafından teknolojik işlemler ile yapılan durumlardan biridir. Fakat evde herhangi bir su kaçağı tahmin ederseniz bu su kaçağını tamir ettirmeniz daha büyük problemleri önlemenize yardımcı olur. Su kaçağıönlenmezse evin su basması ya da tesisatının tamamen iptal olması gibi problemler ile karşılaşılabilir.

28 Eylül 2002
1.057 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN