Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı Tespit

Su Kaçağı Tespit

Ev ve iş yerlerinde yaşanabilecek en büyük sorunlardan biri olan su kaçakları çoğu zaman can sıkıcı sonuçlar doğurabiliyor. Özellikle kaçağın yeri belli değilse ve siz bunun farkında değilseniz; parkelerden tutunda duvarlarınızda meydana gelebilecek rutubete kadar artan sorunlar kötü koku ve ıslaklık ile birleşince de iyice içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Sorunlar keşke bununla bitse dediğinizi duyar gibiyiz. Çağırdınız bir tesisatçı, saatlerce nereden kaçak var diye orayı burayı kırdı hadi bulup düzeltti birde bu işin temizliği var değil mi? İşte, tam da bu noktada kırıp dökmeden hizmet sunan Huzur Tesisat ile su kaçağı tespit yaptırıp, anında sorunun ana kaynağından çözüm alabilirsiniz.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Genellikle kendini belli etmeyen ve olay artık hat safhaya ulaştığı anda büyük sorunlara yol açan su kaçaklarından kendi bilginiz yoksa kesinlikle müdahale etmemizde fayda var. Kişilerin kendi müdahaleleri ile daha büyük problemler doğabiliyor ki bu durumda sizi hem fazladan zaman kaybına hem de maliyetli işlemlere zorunlu kılabilir. Bu nedenle son sistem aletlerle çalışan Huzur Tesisat’ın su kaçağı tespit için nasıl bir yöntem izlediğini hemen sizlerle paylaşalım. Öncelikle 7/24 hizmet alabileceğiniz müşteri hizmetlerine ulaşıp anında bir ekip çağırmalısınız. Bu gelen ekip sorunun direkt ana kaynağına odaklanır ve tahmini işlemlerle hareket etmez. Kısacası sorun burada olabilir diyerek ortalığı kırıp dökmek yerine ilk aşamada bir gözlem yapar. Yapılan gözlem sonucu tahmini yer için termal kameralar ve akustik ses dinleme cihazları ile bölge komple taranır. Eğer bu taramalarda sorunun tahmin edilen yerde olduğu saptanır ise anında o alana müdahale edilir ve kısa sürede sorun ana kaynağından çözülmüş olur.

Kaçak Tespit Ve Onarım Ücretleri

Su kaçağı tespit işlemleri genellikle banyo, lavabo ve mutfak bölgelerinde sık karşılaşılan sorunlar arasında yer alır. Özellikle birde zemin kat veya bodrum kat gibi dairelerde yaşıyorsanız tabandan gelen suyu fark etmeniz biraz zaman alabilir. İşinin ehli bir ekip tarafından düzeltilmesi gereken bu sorun işin ciddiyetine ve harcanan zamana göre hem süre bazında hem de ücret bazında değişir. Genellikle uygun fiyatlı ücret politikalarımız ile yürüttüğümüz bu işlemlerde kişilerin bütçesini zorlayacak tekliflerle gidilmez. Sorun çözümü tamamlanana kadar veya ön görüşmede herhangi bir ücret talebinde de bulunulmaz. Amacımız sizleri bu dertten kurtarıp, kısa sürede ortamı eski haline döndürmektir. Uygulanan işlemlerin süresi daireden daireye değişebildiği gibi, sorunun ana kaynağıyla da alakalıdır. Küçük bir kırılma veya çatlak işlemleri ile tesisatta meydana büyük sorunlar takdir edersiniz ki aynı sürelerde çözümlenmiyor. Bir aşama 30 dakika gibi kısa sürelerde halledilir ki bazı problemler 1-2 saat aralığını bulabilir. Daha detaylı bilgi almak ve sizlere en yakın olan ekipleri evinize çağırmak için hemen müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

11 Şubat 2019
2.611 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN