Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı Tespiti Maltepe

Su Kaçağı Tespiti Maltepe

Su kaçaklarının tespit edilmesi her ne kadar zor gibi görünse de günümüzde oldukça kolay ve hızlı bir hale gelmiştir. Bunun sebebi ise termal kameralı cihazlardır. Termal kameralı cihazlar su kaçağının olduğu yerleri anında bulur ve bu sayede bizim de duvarlarınızı kırmamız gerekmez. Su kaçağı tespiti Maltepe şirketimiz, bu konuda profesyonel bir hizmet vermektedir. Eğer ki evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyor ya da periyodik bakım yaptırmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Termal kameralı bu cihazlar, su kaçaklarını çok kısa bir süre içerisinde bulduğu için kapatılması da kolay olmaktadır. Üstelik bu cihazlar sayesinde su kaçağı olan yerin boyutu da anlaşılabilir ve dolgu yapılacak malzeme de buna göre ayarlanır.

Evde Su Kaçağı Olduğunu Gösteren İşaretler Nelerdir?

Evinizde meydana gelebilecek su kaçaklarını anlamanın pek çok işareti vardır. Bu işaretler;

  • Birdenbire artan su faturaları
  • Evde rutubet oluşması
  • Kötü koku
  • Lavabo ya da klozetlerin sürekli tıkanması
  • Duvarlarda çatlaklar ya da kabarıklıklar meydana gelmesi

Bu belirtilerden bir ya da birkaçını yaşıyorsanız tesisatlarınızda su kaçağı olabilir. Yani bu belirtilerin tamamını yaşasanız bile bahsettiğimiz termal kameralı cihazlar olmadan kesin olarak su kaçağı olduğunu söylemek imkansız olabilmektedir. Ancak yine de su kaçağı şüphesini arttıran bu işaretlerden sonra su kaçağı tespiti Maltepe firmamıza ulaşarak kesin olarak su kaçağı olup olmadığını tespit edebiliriz. Ardından su kaçağını tamir etmesi de çok kolay olacaktır.

Su Kaçağı Nasıl Kapatılır?

Su kaçağını termal kameralı cihazlarla tespit eden su kaçağı tespiti Maltepe şirketimiz, kapatılması için de farklı yöntemler kullanmaktadır. Kamera ile su kaçağının bulunduğu alan görüldükten sonra alanın büyüklüğüne göre malzeme hazırlanır. Sıvı plastik formundaki bu malzeme tesisat borularından gönderilir. Bu malzeme bulduğu ilk açıktan çıkmaya çalışacağı için su kaçağının olduğu deliği de kapatmış olur. Böylece su kaçağı arızanız saniyeler içerisinde çözülür.

28 Ağustos 2018
1.542 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN