Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağına Son

Su Kaçağına Son

Su kaçağı birçok evde meydana gelen ve genel itibari ile alt komşular tarafından tespit edilerek şikayet üzerine anlaşılan bir sorundur. Su kaçakları eski boru, basınç ile çatlamış boru gibi hasar gören borular nedeni ile oluşan ve sürekli olan bir sorundur.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı tespiti alt komşuların uyarısı üzerine anlaşılan bir sorun olmaktadır ve borudan sızan suyun betondan akarak alt kata geçmesi ile meydana gelmektedir. Alt kata geçen su duvarlarda kabarma meydana getirmektedir ve bu da duvarda döküntülere, nemli ve rutubetli bir ortam oluşmasına neden olmaktadır. Su kaçaklarının alt komşu tarafından ikaz edilmesi üzerine başvurmanız gereken ilk kurum su tesisatçısı olacaktır.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Eski tarzda işlem yapan tesisatçıları su kaçağı bulma esnasında zeminin kırılması gerektiğini söylemekte ve kırılan zeminin ardından su borusunda meydana gelen sorunu tespit edebilmektedirler. Su tesisatçıları geleneksel ve yenilikçi olarak ikiye ayrılmış surumdadırlar. Eski tesisatçılar zeminin kırılarak çözümün bulunması taraftarı olurken yeni tesisatçılar bu duruma son teknoloji cihazlar ile daha az masraf yaparak çözüm bulmaktadırlar. Yenilikçi bir tesisat anlayışına sahip olan firmamız sayesinde zemini kırıp ekstra tadilat ücreti oluşturulmasına neden olmadan son teknoloji ürünlerinden biri olan termal kameralar sayesinde soruna hızlı ve kesin çözüm bulmakta ve tespitleri en hızlı ve güvenilir şekilde yapmaktadırlar.

Su Kaçağı Sorunu Nasıl Çözülür?

Su kaçakları nedeniyle sorun yaşamakta olan alt komşunuz ve sizin çözümü ayağınıza getiren firmamız hem kısa sürede hem de az maliyette çözüm üretebilmektedir. Kısa sürede en kaliteli hizmeti veren firmamız çözüm için termal kameralar ile sorunun olduğu bölgeyi kısa sürede nokta atışı ile tespit etmekte ve ardından daha az maliyet ile en iyi çözümü en kolay şekilde sunmaktadır. Boruları daha az hasar vererek değiştiren firmamız evinizde tadilat yapmanıza gerek olmaksızın sorununuza çözüm bulmakta ve kısa sürede güvenilir ve işinin ehli elemanları ile borunuzu değiştirmektedir. Borunuzun değişimi ile sorununuza çözüm bulunmaktadır.

16 Kasım 2002
1.751 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN