Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağından Korkmanıza Gerek Yok

Su Kaçağından Korkmanıza Gerek Yok

Tesisat problemleri yüzünden günlük hayatınızda aksamalar yaşayabilirsiniz. En önemli ihtiyaçlarımızdan biri olan temizlik, tesisattaki sorunlar yüzünden giderilemeyebilir. Susuz bir evi içerisinde huzurlu bir günün geçmesi mümkün değildir. Korkulan su kaçakları, teknolojik aletlerle kısa bir sürede giderilebilmektedir. Firmamız, bu konuda kendisini geliştirerek sektörün en iyi cihazlarını kullanmaktadır.

Su Kaçaklarının Belirlenmesi

Su kaçakları pek çok nedenden ötürü oluşabilir. Tesisat hatlarında kullanılan borular, zamanla yıpranarak delinebilir. Delinen noktalardan sızan sular, evlerde pek çok soruna neden olabilir. Kötü kokulardan, zeminlerin çatlamasına kadar sıralanabilecek bu sorunlarla uğraşmamak için su kaçağı tespitinin en kısa sürede yapılması gerekmektedir. Tespit işleminde firmamızın kullandığı cihazlar, zemini ya da duvarları kırmaya gerek kalmadan işlem yapabilmektedir. Özel elektromanyetik amfi cihazı, Elektromanyetik boru ve tesisat bulma cihazı, Elektroakustik cihazların kullanımı ile, ses frekanslarından yararlanılarak kaçağın tam olarak nerede olduğu bulunabilir.

Su kaçağı tespitinde eski tip yöntemleri kullanan firmalar da bulunmaktadır. Teknolojik cihazların müşterilerimize yabancı gelmesi ve fiyat farkı endişesi nedeniyle, bu firmaları tercih eden çok sayıda kişi bulunmaktadır. Eski tip yöntemler, ekonomik açıdan daha masraflıdır. Sorunun çözülmesi sırasında kırılan zemin ya da duvarların tadilatı, müşterilere ekstra ücrete mal olmaktadır. Firmamız ise, kırma işleminde gerek kalmadan hizmet verme imkanı sunuyor.

Firma Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Su kaçağı bulma için hizmet alınacak firmanın belirlenmesi çok önemlidir. Dikkatli bir araştırmadan sonra firmaya karar verilmelidir. Ekipman kullanımının olup olmadığı, hangi yöntemlerin kullanıldığı ve çalışanların uzmanlık derecesi dikkatli bir şekilde değerlendirilmelidir. Firmamız, hizmet konusunda sektörün en kaliteli hizmetlerinden birini sunmaktadır. Bizi tercih eden müşterilerimizi memnun etmek, önceliğimizdir. Hizmet fiyatlarımızda oldukça makul seviyelerde olup, müşterilerimizin bütçesini zorlamamaktadır. Tadilat masraflarının olmayacağı düşünüldüğünde ise oldukça uygun bir fiyat ortaya çıkmaktadır.

Evinizi Gözlemleyin

Su kaçağı için firmamıza başvurmadan önce, evinizde gerçekten sorun olup olmadığını kendiniz de anlayabilirsiniz. Birkaç gözlem yapmak yeterli olmaktadır. Su kaçağı olan zeminlerde küflenmeler, rutubet belirtileri, çatlamalar ve kabarmalar meydana gelir.  Borulardan gelen su sesleri de dikkatli bir şekilde dinlenmelidir. Musluklar kapalı olmasına rağmen gelen sesler, su kaçağının belirtisi olabilir. Yüksek faturalarda, su kaçağının açık belirtilerinden biridir.

09 Ekim 2002
1.865 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN